2737
2739

من دوازدهمم کنکور ریاضیم خیلی ناامید بودم تاپیکامو نگاه کنین همش راجع به کنکور ناامید بودم ولی الان با اینکه صد خودمو نذاشتم کم خوندم خوب دادم ریاضیات نسبتا سخت بود فیزیک آسون شیمی متوسط رو به پایین دو سه نفر دفترچه دوم دادنی دیدم اصلا حل نمیکنن بعدش گفتن میتونین برگه بدین سریع دادن انگیزه گرفتم واسه کنکور تیر .از این به بعد بخدا سگم اگه کمتر از ۱۰ ساعت بخونم منوسایت دیدین فشم بدین😭😂

این تاپیک بمونه یادگاری کنکور تیرم همچین تاپیکی بزنم😂❤ 

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب من رفتم فحش جدید یاد بگیرم 😂

وای😂😂

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
2728

باشه حالا برو خونتون🌚

/آرام باش روزی همه ما به پایان میرسیم» / !گفتم نباشم در جهان گر تو نباشی یارِ من... /متاهل و متعهد🫀/ درخواست دوستی نده👍🏻/روزی که بیام اینجا و ببینم نسل مردای نی نی سایت منقرض شده عید منه 🥳/ اگه حرفی زدی و جوابتو ندادم بدون درحدی نبودی ک بخوام جواب بدم پس بسوززز و پماد سوختگی بزن 😙♥️ / لطفا کارآگاه گجت ها و سلیطه ها و کسایی که دلشون از مادرشوهر پره ریپلای نزنن اعصاب ندارم🥰 / 
باشه حالا برو خونتون🌚

تو ماشینمم😂😂

2738
خودت خوندی یا معلم خصوصی هم داشتی؟

معلم خصوصی نه کلاس میرفتم تابستون بعدش دیدم مفید نیست جز فیزیک الکی هزینه کردم از مهر اینا ول کردم خودم خوندم فقط ۴ ۵ ساعت وقتم میرفت سر کلاس

چه زود برگه آن دادی مگه ساعت ۱۲وقت تموم نمیشه

نبابا ۱۲ کجا بود

خیلی شدم که میشنوم میزی سر درس‌هات  من عاشق بچه های درسخونم انشالله موفق باشی

قربونت برم ممنونم 

2706