2733
2734
عنوان

شوهرم میگه دوستت ندارم

1055 بازدید | 73 پست

سلام من 3 ماهه باردارم. قبلا گفتم که عروسی نگرفتن و خواستگاری نیومدن خانوادش. الانم میگه از خانوادت پول بگیر وام ازدواج همهمشو میخواد بزاره تو ارز دیجیتال هیچی هم برام نخریده یه خونه رهن کرده با حداقل ها و مجبورم میکنه آنجا زندگی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اولا چرا باردار شدی؟ بعدم ینی چی خواستگاری نیومدن چرا نیومدن؟ 

22 سالمه اما بر خلاف سن کمم خیلی ناراحتی و مشکلات داشتم و تو زندگیم فهمیدم اگه تو هر کاری اول خدارو در نظر بگیریم و اونو یادمون باشه حتی اگه پایان خوبیم نداشته باشه، آرامش خاطر داریم، تویی ک امضامو میخونی از خدا میخوام ب مراد دلت برسی واسه منم دعا کن💜

دوست نداره تو هم کاری براش نکن.چرا باید وام ازدواج و بدی بهش وقتی برات عروسی نگرفته.بگو نمی‌دم می‌خوام با وامم سیسمونی بخرم

دلبری کردن رو از شاملو یاد بگیرید که به آیدایش گفت:کوچکترین لبخند تو مرا از همه بدبختی ها نجاتم داد:)

عزیزم ببین ازدواجتون اشتباه بود بعد بارداریت اشتباه دوم 

الان اشتباه سوم رو نکن پول رو نده به شوهرت ،اکه شغلش اجازه میده از اون شهر خراب شده برین تا ارتباطتون با اون خانواده ش کامل قطع بشه 

الان مشکلت چیه

1)اینکه میگه طلاهای خونه بابات داشتی بفروش بده من.2)برام هیچی نمیخره 3)رفیق بازه و تلفن منو جواب نمیده يا فحش میده میگه هر وقت با پول آمدی خونه من اونوقت جوابت میدم

2706