2733
2734
عنوان

كسي هست ازدواج مجدد كرده باشه ؟

414 بازدید | 26 پست

خوشبخت شدين؟تونستيد اولي رو فراموش كنيد؟

من دلم ميخواد با كسي ازدواج كنم كه ديگه شوهر سابقمو فراموش كنم 

اما  شرايطش پيش نمياد اگه هم باشه شرايطشون خوب نيست و از همسر سابقم پايين ترن (درسته اخلاقي مشكل داشت اما از كجا بدونم اوني كه شرايطشم بده اخلاقشم بد نباشه)

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تروخدا برای فراموش کردن یکی دیگه با احساسات یه نفر بازی نکنید

شیطان برای رسیدن به مقصودش به کتاب آسمانی استناد میکند🙂روزی موهای آزاد میرقصه در باد💕کاربری دست دونفره🤗
2731
چند وقته جدا شدی

١سال و ٣/٤ماه

ميترسم پير شم و شرايط ازدواجم بدتر 

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
چند سالته؟شاغای؟؟

٣٠سالمه 

اره شاغلم 

تروخدا برای فراموش کردن یکی دیگه با احساسات یه نفر بازی نکنید

پس چطوري فراموش كنم واقعا دارم نابود ميشم ثانيه اي نست بهش فكر نكنم

2738

من به خاطر بد اخلاقی شوهزم ازش جدا شدم بعد از چهار سال از واج مجدد کردم باور کن ذره ای تو خاطرم نیست شوهر سابقم بس که این شوهرم خوش اخلاق با محبت خدایی همه چی تموم سعی کن ادم درستی انتخاب کنی من بس که زجر کشیده بودم صبر کردم تا ادم خوب بیاد خداروشکر حتی یاد زندگی قبل هم نمی افتم 

باهر کی خواستی ازدواج کنی حتما قبلش برو مشاوره پیش از ازدواج و تست بدید اگه مشکل اخلاقی داشته باشه ت ...

شوهر سابقم ٢تا مشاور رفتيم همه گفتن اخلاقش عالي چشم پاك 

بعد چند سال زندگي چيزايي ازش ديدم كه با گذشت ١سالم هنوز به خودم نيومدم باورم نميشه 

اتفاقا مامانم  امروز دو نفر به هم معرفی کرد ازدواج دومشون بود منم رفتم یه شیرینی خوردم دختره امروزی و آزاد بود پسره میگفت حداقل پوشیده تر باش دختر همش با شوهر سابقش مقایسه می‌کرد با اینکه شوهرش رفت زن گرفت روش دوتا بچه هاشم برد همش میگفت اون بهتر بود منم گفتم اون مرد دیگه تکرارش نکن اگه میخوای شوهر کنی مقایسه نکن خیلی بهش حرف زدم  

خدایا شکرت🙏🙏🙏

فقط بخاطر این که ازتنهایی دربیای یامیترسی سنت بره بالا نباید دوباره اشتباه انتخاب کنی وسریع ازدواج کنی بایددرباره خواستگارت خیلی تحقیق وپرس وجو کنی باخودش درارتباط باشی یه مدت حرف بزنین وبیرون قراربزارید وشرط وشروط براش بزاری ...واگر قبول میکنه حق طلاقوبگیر

١سال و ٣/٤ماه ميترسم پير شم و شرايط ازدواجم بدتر 

نترس عزیزم الان دختراش ۳۶ سالشونه عروسی نکردن هنوز 

اتفاقا اینبار باید با احتیاط خیلی بیشتر انتخاب کنی نه اینکه فقط ازدواج کنی. به فکر این باش که با طرف بعدی بتونی راحت گفت و گو داشته باشی و عاقل و بالغ باشه و با درک

عجله نکن و رو خودت کار کن. کتاب بخون و اتفاقا اول همسرقبلی رو فراموش کن بعد ازدواج کن. 

شوهر سابقم ٢تا مشاور رفتيم همه گفتن اخلاقش عالي چشم پاك  بعد چند سال زندگي چيزايي ازش ديدم ...

هر مشاوری به درد نمیخوره. مشاور من عالی بود و همه چی رو دقیق و درست گفت. اگه تهرانی بهت اسمشو بگم

2706