2733
2739

بچه ها من ۵..۶ ساعتی میشه ک دخترمو از شیر گرفتم ۱۶ ماهو نیمشه(یک سال و ۴ ماه)خودم قندم ی خورده بالاست باید قرص بخورم...نمیدونم واسه این شیردهیو ب هم ریختن هورموناس یا کلا دیابتی شدم....چندتا دندون ب شدت خرابم دارم ک واسه رفتن ب دندونپزشکی نمیشد ی بچه ای ک همش وابسته شیر مادر هست رو باخودت ببری.....الان خیلی عذاب وجدان دارم😭😭😭نمیدونم چ غلطی کنم😭😭😭😭😭😭😭

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تینت قرمز زدم رو سینم...اونم گفت اوخ شده...ناراحت شد....دستاشو روسرش گذاشته بود با ناراحتی(نمیدونست چیکار کنه ک من خوب شم)..😭😭😭😭.الان جیگرم داره میسوزه.....لعنت ب مادر بودن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
عیب نداره عزیزم پیش میاد  خودتو سرزنش نکن ک بجاش شیر خشک بده قویه تپلی هم میش😍

شیر خشک چ مارکی بگیرم براش؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من روزی ک از شیر گرفتمش خوووشحال ترین ادم روزی کره زمین بودم چون ۲۴ساعت عین پستونک بایذ تودهنش بود ...

منم خیلی وابسته بود...خیلی اذیتم میکرد...کلا شبا ن من خواب داشتم ن اون....ولی خب دلم میسوزه براش....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خیلی سخته تحمل کن تا ۲سالش شه یکم عقل رس شه و به غذا هاوخوراکی هارو همرو خوب بتونه بخوره گناه داره

۲ سال خیلی زیاده واقعا نمیتونم....حالا همه متخصصای اروپایی میگن یه سال کافیه واسه شیر مادر خوردن....بعد از اون همش وابستگیه عاطفیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش قرمزیو نشونش نمیدادی  تلخک بزن از دارو خانه میگیرن بعدم نصف شب ک سینت پره بده یبار بخوره سی ...

اخه عزیزم نمیخوام ک وابسته شه...میخوام یهوویی شیرشو قطع کنم....همین الانم داره شیرم میریزه😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم خیلی وابسته بود...خیلی اذیتم میکرد...کلا شبا ن من خواب داشتم ن اون....ولی خب دلم میسوزه براش....

نگران نباش  فقط اب میوه زیاد بده بهش عطش میگیره زیاد بهش مهربونی کن   اگرم غذا نخواست زورشنکن فقط مایعات یادت نره

منم خیلی عذاب وجدان گرفتم طبیعیه ولی درنقش لطف کردی وا نده 

دو شب بهونه میگیره شب سوم تا صبح میخوابه

اگه شوهرت حوصلش میکشه شب بزار پیش اون بخوابه هر وقت بیدارشد چی دوست داره خوردنی همونو بده 

من بهش ژله و آب میوه دادم این دو سه روز بهانه اومد بگیره سریع با خوراکی مشغولش کن 

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید