2737
2734
عنوان

به نظرتون بده ....

291 بازدید | 13 پست

من همیشه آنلاین خرید میکنم 

با تیپاکس میارن محل کارم تحویل میدن 

چون خونه نیستیم 

بعد همکارا یه جوری نگام میکنن 

چون ماهی سه چهار بار این کارو انجام میدم 

الان چند روزه برام بسته اومده دیگه خجالت میکشم از اتاقم بیارم بیرون 

ولی دیگه تصمیم گرفتم این کارو‌نکنم 

چی بگم خیلی معذب شدم 

خونه کسی دیگه هم نمیتونم ادرس بدم 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌

وا چیش بده ب اونا چه مگه از جیب اونا رفته ؟

دخترا اسم من صرفا بخاطر نشوندن خنده روی لبهای قشنگ شماهاست ک شاید تو یه لحظه ای ک غمگینین یا حوصله ندارین منو تو یه تاپیک ببینید و لبخند بزنید 😁نگید ک فکر میکنید من یه دسته پشم فرفری ام که رو ساق پاهای کلفت صغرا نشستم که ناراحت میشم ازتون 😑😑😑🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو بعضی تاپیکا میگن واقعا پشمهای فر خورده صغرا ؟؟؟؟!!!!!منم در جواب میگم پَ کی ؟ اصغر ؟ 🤣🤣🤣🤣اینایی ک معتقدن مردا یا زنایی ک خیانت میکنن  همسرشون یا طرف مقابل براشون کم گزاشته منو ریپلای نکنید چون پرم به پرشون گیر کنه پرپرشون میکنم 💪💪💪🙅🙅🙅 من تو دلم همییییشه غمههه حتی اون لحظه هایی ک تو تاپیکای فان کامنتی میزارم ک شما زمینو گاز میزنید هم باز من تو دلم غمگینم اما هنوزم سر پام    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا باید یطوری نگاه کنند

ی دکتر برن !! 

بشر موجودی منطقی نیست، موجودی است منطق تراش. به هر کار دست زد و به هر چه عادت کرد ، سعی میکند برای آن دلیلی بتراشد و عذر و بهانه ای بیاوردوقتی حرف می زنیم، بیشتر میخواهیم خودمان را قانع کنیم تا دیگران را ، کسی که قانع شده باشد ، کسی که به اندیشه های خود ایمان داشته باشد، اصلا حرف نمی زند.

نه اصلا ،چرا باید بد باشه!

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
2740
فک نکنم بد باشه ولی بهتر بازم این کارو انجام ندی

میشه بگی چرا انجام‌ندم 

البته خودمم تصمیم دارم دیگه انجام ندم

وقتی خودت این تابیکو زدی یعنی حس خوبی نداری برای همین گفتم 

اره ولی فک کردم شاید شما پیشنهادی داری به همون خاطر کفتم