2733
2734
عنوان

ینی میخام یکیو همین الا جر بدم

219 بازدید | 31 پست

عروس خالم در کابینت باز کرده تیزی درش خورد تو شکمم یه انگشت سمت چپ نافم ۱۱ هفته هستم چیکار کنم انقد ناراحتم میخام خون بپا کنم

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔

صبوری کن

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ن چیزی نمیشه این عصبانیت بیشتر بهت آسیب میزنه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای منم این اتفاق برام افتاد ولی خداروشکر هیچیم نشد.تازه منو برق خفیفی هم گرفته بود توی بارداری ولی بازم خداروشکر چیزی نشد

خدایا تو بساز.تو بسازی قشنگتره
2738
وای تمام سلولای بدنم آتیش ازش میاد 

میفهمم آروم باش از عمد اینکارو نکرده ک

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
میفهمم آروم باش از عمد اینکارو نکرده ک

چرا از عمد کرد پدسگ کور بچه خودش دختره فکر میکنه بچه من پسره ناراحته ک چرا بچه من پسره حالا هیچی معلوم نیستا خود درگیری داره

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔
از شوهرش تا پدرشوهرش جلوش سجده میکنن خرس قطبی یه دختر ۲۰ ساله عقده ای 

توهم جایی میری بشین سرجات تکون نخور کی گفته زن حامله پاشه کار کنه چیزی خاستی ب بقیه بگو برات انجام بدن

چرا از عمد کرد پدسگ کور بچه خودش دختره فکر میکنه بچه من پسره ناراحته ک چرا بچه من پسره حالا هیچی معل ...

اگ‌اینجوریه ک واقعا باید یه کاری بکنی