2733
2739
عنوان

از دست شوهرم خسته شدم

275 بازدید | 14 پست

همش با رفیق رفیق با فامیلا رفت و آمد ندارم هرجا میگم نمیاد هرجا هم که می‌خوام برم نمیزاره میگه نرو بچه کوچیکه بازار نرو خونه کسی نرو خیلی روحیه ام خرابه اصلا نمیتونم مثله مادرهای دیگه تمرکز کنم فقط رو بچه ام تا فرصت گیر میارم می‌خوام یه سرگرمی درست کنم که اونم یهو باعث میشه از بچه ام غافل شم باهم رابطه نداریم بعد از از زایمانم  حس پوچی دارم ،😭

منم اینقدر تو خونه ام ک احساس پوچی دارم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

چند وقته زایمان کردی؟

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خیلی بد خیلی 

میفهمم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
۸ماه

منم ۹ ماه و نیم،درکت میکنم تنها جایی ک میرم خونه مامانمیناس 

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
من همون مادرم ندارم که برم 

عزیزززززم🥲🥲🥲خیلی سخته، پسرم ک دوماهه شد حال مامانم بد شد دو هفته بیمارستان بود خیلی بهم سخت گدشت هم استرس مامانم هم پسرم حال روحی ام افتضاح بود

الهی سخته 

این روزا هم میگذره بچه ها بزرگ میشن باز ما میتونیم ب خودمون برسیم 

2706