2737
2734
عنوان

سکته مغزی

266 بازدید | 4 پست

سلام دوستان، مادرم ۷ روز پیش سکته مغزی کرده، سمت راست بدنش ضعف شدید داره نمیتونه رو پاش وایسته و راه بره، ولی با کمک میتونه راه بره، پاهاش و کمرش خیلی درد داره، کسی تجربه ای داره بهم کمک کنه؟ درد کمر و پاهاش رو چی آروم میکنه؟چکار کنیم بتونه مث قبل راه بره

سلام عزیزم ایشالله زودتر سلامتیشونو بدست بیارند 

فقط با فیزیوتراپی 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

سلام مامان منم خیلی سالها پیش سکته مغزی کرد و سمت راستش کلا بی حس شد دکتر براش فیزیوتراپی نوشت چون جلسه هاشو کامل نرفت بعد اونهمه سال بازم دستو پاهاش بی حسه ولی میتونه راه بره و کاراشو انجام بده شما حتما دوره های فیزیوتراپیو جدی بگیرید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط باید باهاش تمرین کنین نزارین خودشو بندازه 

و ی چی بهت بگم خیلی خیلی مواظب باش کسایی ک سکته مغزی کردن تشنج میکنن دور از جون مادرت پدر بزرگم تشنج کرد و حالش خ بدتر شد بعدشم  فوت  کردن  ب دکترش بگین نیاز نیست قرص تشنج بخوره؟ 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731

حتما فیزیوتراپی برن بهترمیشن وهم چنین برای بلع و گفتارشون پیش گفتار درمان خوب ببرین من یه بنده خدایی میشناسم گفتاردرمانی اش حرف نداره یکی نزدیکامون هم میتونه غذا بخوره و هم صحبت کنه به نظرم انلاینم وقت بده خواستی بهم پیام بده برات بفرستم