2733
2739
عنوان

شوهرم گف به من چه

277 بازدید | 18 پست

سلام

شوهرم هی میگفت وقتی میری جایی زنگ بزن خبر بده بهم

منم بهش پیام دادم دارم میرم دانشگاه

میدونین چی جواب داد؟

پیام داد به من چه

فازش چیه دقیقا

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید اون موقع عصبی بوده

زد تو برجکمان😂

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
2740
قبلش با هم بحث نداشتین؟

نچ

منم دزک نمیکنم🤣🤣🤣

منم جایی یرم بگم میگه چرا میگی عزیزم خب برو

وقتی هم نگم و برم و بیاد خونه ببینه نیستم زنگ میزنه و میگه قبلنا یه اجازه میگرفتی یا خبر میدادی😒😏

واقعا ماذا فاذا🤣🤣🤣🤥 

2706