2733
2734
عنوان

بیاین یکم دردو دل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 42 پست
مادرشوهرت خودش معاون کدوم شرکته؟

چندماهیه بخاطر وام مغازه گرفته همش میگه میرم توسرمااونجایخ میزنیم من توخونه ام جام گرمه شاید بخاطراون ناراحته چی بگم

پسرم ❤️ عشق من وباباش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نه ساله عروسی کردم بدون حتی ذره ای کمک پدر مادرامون با حقوقی که تازه شده هفت تومان هم خونه خریدیم ...

بخدا اصلا اهل ولخرج لباس اینانیستم قسط وام اینا کرایه اصلا نمیرسید برای پس انداز برای خرجی هم کم میاوردیم 

پسرم ❤️ عشق من وباباش
2731
چندماهیه بخاطر وام مغازه گرفته همش میگه میرم توسرمااونجایخ میزنیم من توخونه ام جام گرمه شاید بخاطراو ...

بهش بگو حالا ک خدا برات خاسته و کارمند شدی ی مقداری کمکمون کن بتونیم ماشین بخریم حتی اگه میدونی نداره

تا دهنشو ببنده

خدااخر عاقبت هممون مخصوصااونایی ک دل میشکونن وناحق میگن روبخیرکنه و زودترازاینکه وقت اجلشون برسه اخل ...

بخدامن خیلی دل نازکم‌ اون روز که این حرفومیزد همش اشکم پرمیشد میرفتم دسشویی 

پسرم ❤️ عشق من وباباش
بهش بگو حالا ک خدا برات خاسته و کارمند شدی ی مقداری کمکمون کن بتونیم ماشین بخریم حتی اگه میدونی ندار ...

شوهرم چندین بار بهش گفته این خونه ای که توشیمو بده من من بهت پولشو میده اصلا قبول نکرد میگه برای پیریمه 

پسرم ❤️ عشق من وباباش
هرکی اطرافتون برای پسرش ماشین یا خونه خریده پیدا کن .چندبار که جلوش بگی خوش به حالشون از اول همه چی ...

میگه منم خونه خریده ام شما نشستین دیگه نمیگع کرایه میدین که میگه هرسال میخواستین اثاثیه ببرین اینور اونور حرف بشنوین اینجا راحتین

پسرم ❤️ عشق من وباباش
بخدامن خیلی دل نازکم‌ اون روز که این حرفومیزد همش اشکم پرمیشد میرفتم دسشویی 

عارت بشه فاصلت بیشترکن ...درواب سوالاش چطورمگه بگو سوالاشو سربالا ج بده مثلا

بگو حالاببینم چی میشه

خب دیگه

یا..‌‌

الهی خیرنبینن ک سوهان روح بقیه میشن

جهنم خالیست ◂تمامشیاطین اینجا هستند
شوهرم چندین بار بهش گفته این خونه ای که توشیمو بده من من بهت پولشو میده اصلا قبول نکرد میگه برای پیر ...

مادرشوهر منم دقیقا همینه و منم همین وضعیتو دارم با این تفاوت ک اونا ی شهر دیگه هستن و جلو چشمم نیستن هر دقیقه

عارت بشه فاصلت بیشترکن ...درواب سوالاش چطورمگه بگو سوالاشو سربالا ج بده مثلا بگو حالاببینم چی میشه ...

میشینه میگه من بچه هام سربلند نشدن خیلی ناراحتم نمیدونم سربلندی فقط تو خونه ماشینه این حرفاروبرای چی برای کی میزنع من موندم واقعا

پسرم ❤️ عشق من وباباش
مادرشوهر منم دقیقا همینه و منم همین وضعیتو دارم با این تفاوت ک اونا ی شهر دیگه هستن و جلو چشمم نیستن ...

کاش میشد منم برم جای دور تاکسی نباشه

پسرم ❤️ عشق من وباباش
برای وام ضامن جورنمیشه یکم پس انداز داریم ولی کمه ازاینور ماشین ها هم هی گرون میشه

سعی کن قرعه کشی جور کنی مثلا با خانومای فامیل و همسایع .منم خواهر شوهرم قرعه مینوسه هرماه دوتومن بعد سی تومنه .من خودم اینجوری تونستم طلا بخرم و پس انداز خوب جمع کنم البته ما یکی نمینویسیم دوتا یا سه تاست .ولی خودت شروع کنی نوشتن اولین پولو خودت جمع میکنی شاید اینحوری بتونی ماشین بخرید