2733
2739

سلام..شبتون بخیربا خانواده همسرم مشکل داریم...

داستانش مفصله...الان حسش نیست بگم

.پدر شوهرم خیلی میخواد مارو کم محل کنه..من بهشون بی احترامی نکردم با شوهرم سر مسایل کاری اختلاف داره...امشب خونه خواهر شوهرم شام دعوت بودیم بعد اونجا همش با جاریام وبچه هاشون خوش و بش میکرد ولی با دختر من هیچ حرف نمی‌زد (دخترم ۱۳سالشه)اومدیم خونه یه دفه دخترم ترکید گریه میکردچجور که حاج آقا با همه حرف میزنه ...اونارو تشویق می‌کنه ..وکلا بهشون توجه می‌کنه انگار من اصلا اونجا نیستم ...نداشتم شوهرم متوجه بشه یه کم باهاش حرف زدم آرامش کردم رفت خوابید...حالا می‌خوام راهنماییم کنید چیکار کنم رفتار اونا براش مهم نباشه ..چون نوجوان هم هست وتو سن  بلوغه میترسم یه موقع کاری که نباید بکنه و بهشون بی احترامی کنه...فقط دلم نمی‌خواهد بی مهری اونا براش مهم باشه اینم بگم بچگی دخترم کنار اونا سپری شده تو یه ساختمون زندگی میکردیم..دوسه سالی هست جدا شدیم و اختلافات زیاد شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه آقاجون داغونی

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     
2728

تو جمعشون نرید بالاخره میپرسن چرا نرفتید .وقتی بدونن ب خاطر بی محلیاشونه شاید حداقل با دخترتون درست رفتار کردن

کاربری مشترکه ۳ نفره .انقد نگید تاپیکات باهم نمیخونه.اگه ناراحتی التماست نکردم
2740

دختر منم ۱۳ سالش خانواده همسرم طبقه بالا زندگی میکنند 

انقدر بیمعرفت هستن که هر چقدر بچه من بالا نره صدا نمیکنند با من مشکل داشته باشن محل بچه من نمیدن دخترم ناراحت همش میگه فرق میذارن 

ولی من صحبت میکنم و قانع میکنمش اصلا نمیذارم کینه کنه ازشون 

ولی چقدر زشت تو پیری انقدر بی رحم هستن 

بنظر من رفت وآمد کم کنید تا مشکلات کاملا برطرف بشه

دخترت تو سن حساسیه 

بی اهمیت جلوه بدید براش 

یا تو مهمونی خودت بشین کنارش ،باهم بگوبخند کنید

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     

من به دخترم توضیح دادم شرایط این اخلاق اینا این تو برات مهم نباشه  من و بابا مهم هستیم که دوستت داریم بذار اونا دلشون با کینه سیاه کنند و اینکه مگه به بقیه مدل میدن تو عقب بیفتی 

ولی بچه حساس همش میره تو مقایسه 

انقدر برای مادزشوهر و پدرشوهرم خوبی کردم که حد نداره ولی فکر میکنند وظیفه من 

دارو میخرم و فشار میگیرم 

خرید و کار بانکی 

ولی برای شعورشون متاسفم 

دلم نمی‌خواهد خودم یا همسرم بهشون بگیم چون بدتر میکنن فقط دوست ندارم دخترم ناراحت باشه از این موضوع...این چون بچگییش پیش اینا بوده خیلی براش ناراحت کنندس...ولی بچه های کوچیکم اینجور نیستن کلی میگن بیا بوس بده تا با زور شکلات وگوشی بازی میکشن سمت خودشون

من به دخترم توضیح دادم شرایط این اخلاق اینا این تو برات مهم نباشه  من و بابا مهم هستیم که دوستت ...

اخ نگو که جگرم کبابه...اگه بدونی من چقدر به اینا خوبی کردم..الان از لج من یکسره باجاریم حرف میزنن شوخی میکنن احوال پدر مادرشون میپرسم..من میتونم کنار بیام ولی بچه نمی‌فهمه...قلبم درد گرفت وقتی دخترم اونجوری گریه کرد

2706