2733
2734

فراررررر کنم 

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای یادم ننداز، حامله بودم روزا که تو اتاقم خاب بودم قشنگ از تو حال صدای تلویزیون میومد، واقعی نمیدونم برا اینکه منو اذیت کنن روشن میکردن، بعد که میومدم تو حال هیچ صدایی نبود، خیلی میترسیدم 😫😖

وای یادم ننداز، حامله بودم روزا که تو اتاقم خاب بودم قشنگ از تو حال صدای تلویزیون میومد، واقعی نمیدو ...

وآقای خدا چقد ترسناک خدا نکشت الانم شوهرم پیشم نیست هوس کردم یه ذره بترسم چی گبتی🤣🤣😅

خدایا هواست به همه زندگی ها باشه
وآقای خدا چقد ترسناک خدا نکشت الانم شوهرم پیشم نیست هوس کردم یه ذره بترسم چی گبتی🤣🤣😅

بخدا راست میگم، حتی شب اخر میخاستم برا سز فرداش اماده بشم رفتم حموم، بخدا همزاد شوهرمو دیدم خیلی وحشتناک بود خیلی کلاً تو حاملگیم خیلی صداهاشونو میشنیدم هنوز دلیلشو نمیدونم چرا

یه زنه تعریف میکرد تو قزوین رفته بوده پیش یه دعا نویس 

بعد یه زنه اومده بوده ک حالش خیلی بد می‌شده آورده بودن پیش مرده مرده گفته این از اجنه بارداره باید بدین ببره میگه زنه انقد ناااز بود بعد میگفت یه صدای وحشتناکی داشت پخش می‌شد بچشون برده بودن 

بخدا راست میگم، حتی شب اخر میخاستم برا سز فرداش اماده بشم رفتم حموم، بخدا همزاد شوهرمو دیدم خیلی وحش ...

اره منم اویل ازدواج دقیقا یکی مثله شوهرم میدیدم تو خونه در حالیکه شوهرم خونه نبود 🤫🤫

اره من یه بار دراز کشیده بودم وسط پذیرایی دیدم شوهرم با شووورت وایستاده جلو ایینه یکدفعه برگشتم دیدم شوهرم تو اتاق خوابیده بعد اونی ک جلو آیینه بود خندید بهم بعد اخم کرد چشماش معلوم بود شوهرم نیست 

من پریدم رفتم تو اتاق تا یه مدت تا دستشویی ام میترسیدم برم

آره بخدا خودشم با روسری خوش.میگفت اولش گفتن خودکشی کردن ولی گفتن پیرزن چجور میتونه تیر برق رو بله با ...

یا خدااااا چه اجنه بدی بودن 

زمان های خیلی خیلی قدیم وقتی مادربزرگ بابام جوون بوده یکی از همسایه ها تو روستا زایمان میکرده رفته خونه ی اونا بعدش جن این موقع ها میاد بالای سر زائو

زمان قدیم روی سقف خونه ها یه سوراخ بزرگ عین نور گیر بوده یه جن از اونجا سرشو میاره پایین رو نگاه کنه که تو گردنش یه گردنبند بزرگ بوده که از سقف آویزون شده بعد همین مادربزرگ بابام رفته رو کرسی با یه چوب گردنبنده رو کشیده همه ی مهره های ریخته پایین جنه وایساده خودشو زدن و گریه کردن که گردنبندو بدید که با هفت پشتتون کاری ندارم

دروغه که همه مردا خائنن.دروغه که همه دهه هشتادی ها هیولان.دروغه که همه دختر پسرای مجردتو زندگیشون رابطه نامشروع داشتن.دروغه که همه مردم بی دین شدندروغه که....لطفا این کلمه همه رو از صحبتامون حذف کنیم چون یه تهمت بزرگه که به اکثریت جامعه وارد میکنیم.باور کنیم پشت بعضی از این کاربری ها دشمنامون نشستن کسایی که میخوان قبح یه سری از کارهای حرام بریزه.کسایی که دوست دارن خودتحقیری تو وجودمون نهادینه بشه.کسایی که دوست دارن ناامید و افسرده بشیم.کسایی که هرزگی رو تایید میکنن. کسایی که دوست ندارن ماها پیشرفت علمی و هنری داشته باشیم.کسایی که دوست ندارن خانواده ایرانی شاد باشه. کسایی که دوست دارن ذهنمون پر بشه از فکرهای پوچی مثل خیانت،دوستی دختر و پسر،طلاق،رابطه نامشروع،خوردن حرام،توجه به ظاهر در حدی که باطن و شرافتمونو فراموش کنیم.به آدم هااعتماد کنیدولی نه تو مجازی😊
2706