2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن ماهم هردو شاغلیم همینطوری که ندیم ب اون یکی

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

والا دفعه ی آخر مثل سنجاب جیغ میکشید تو منو مریض میکنی منم کل روز و شبمو تو اتاق میگذروندم فقط یه غذا و ظرف شستن با ماسک انجام میدادم و میرفتم تو اتاق .

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

نامزدیم ی بار سرما خوردم بار اول نزاشتم بیاد خونمون بار دوم اون خورد بوس.ش کردم بگیرم بعد دوباره من خوردم اومد پیشم و..شب اومدم یکم با فاصله بخوابم نزاشت و خب ب فین فین افتاد 

با احمق که بحث کنی میشید دوتا احمق   احترام به تمام مذهب ها علایق سلایق اعتقادات تو هرطور که باشی دوست خوب منی:) آرمی هستم🙂ی عدد فیلم باز کور کن کیدراما🙃علاقه به بحث با هیتر و مخالفام ندارم پس شات آپ بچ

شما خیلی حساسین🤦🏼‍♀️من وقتی سرما میخورم همسرم اصلا حاضر نیست یکمی هم مراعات کنه ک خدانکرده خودش نگیره همش من باید حرص بخورم🤦🏼‍♀️

عشق نه درمونه و نه بیماریه درد پنهونیه ک بدجوری دوستش داریه…
من همین الانم مریضم بدجور  تاالان بغلش بودم سرمو ماساژ داده  چرا باید جدا بخوابیم؟

چه عالی.. به نطر منم کار الکی هست جدا خوابیدن اما همسرم اصرار داره .. میگه جفتمون مریض نشیم

حالا من همسرم همش رعایت می کنه من میچسبم بهش🤣

😂😂😂😂😂،من همسرم حتی حاضر نمیشه بغلم نکنه هرچی میگم ت رو خدا دو سه روز صبر کن اصن انگار ن انگار ک مریضم

عشق نه درمونه و نه بیماریه درد پنهونیه ک بدجوری دوستش داریه…
2706