2737
2739
23 روزه زایمان کردم. شیرم کمه به نوزادم شیر خشک دادم. الان اصلا سینه ام رو نمیگیره حداقل یه ذره شیر خودمو بخوره. کمکم کنید
پسرگلم امیرعباس 20 بهمن ساعت 11 و 20 دقیقه صبح اومد بغل مامان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من گشنه نگهش داشتم گرفت تازه سینه من فرو ررفته بود شیرخشکم میدما و سینه خودمم میدم
دعای بخت گشایی دعای چله بریدن برای زنان نازا دعای محبت دعای باطل نامه دعای ترس دعای نظر سرکتاب باز کردن اینم شماره09399759188
2738
مامان کوچولو شیرم اونقدر نیست که با دوشیدن بشه یه شیشه. ولی دوست دارم سینه خودمو هم بخوره حداقل روزی 10 میل شیر مادر رو هم بخوره
پسرگلم امیرعباس 20 بهمن ساعت 11 و 20 دقیقه صبح اومد بغل مامان.
عزیزم با شیردوش برقی شیرت رو بدوش بهش بده. شیردوش برقی مثه مکیدن بچه عمل میکنه وباعث زیاد شدن شیرت میشه وقتی بچه به مزه شیرت عادت کرد سینه رو میگیره..البته سعی کن زیر سینه هم بزاریش حتی اگه گریه کنه..سعیتو بکن حتما سینه رو میگیره
کوله بارم بر دوش سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم..برای براورده شدن حاجاتم صلوات بفرستید