2733
2739
عنوان

تجربه ی لیزر دارا یه لحظه لطفا

409 بازدید | 19 پست

سلام

یه جا توی شهرمون بخاطر روز مادرتا ۵ شنبه تخفیف گذاشته روی پکیجاش فول بادی و توتال بادی

با دستگاه تیتانیوم 

من با همین دستگاه جای دیگه دستامو میرم و راضیم

قیمت اف اینجا خیلی خوبه ۲۰۰ تومن گذاشته فول توتالو ۳۰۰

اون جایی که میرم برای دستام فول بادی ۵۰۰ توتال ۶۰۰

البته شیکم و کمرم توی فول بادیش هست

منم تو فکر این بودم که دیگه برم فول بادی اینجا

حالا این تخفیفه رو دیدم میگم برم اینجا جلسه اولو ببینم چی میشه😐 

اگه مثلا مشکلی پیش بیاد نمیرم اونجا میرم همون مرکزی که خودم میرم ادامه ی فول بادی

ولی بخاطر قیمتش خیلی شک کردم واقعا خیلی عجیبه ۲۰۰ تومن اخه؟؟؟؟ اصلا داریم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

200 خیلی کمه انصافا الان فقط پا 200 تومنه! ولی شنیدم تیتانیوم هم خوبه 

من با کندلا میرم 

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
200 خیلی کمه انصافا الان فقط پا 200 تومنه! ولی شنیدم تیتانیوم هم خوبه  من با کندلا میرم

اره کندلا اول بعد تیتانیوم

ولی قیمت کندلا خیلی زیاده

بعدم من چون از دستگاهش جواب گرفتم خب از اون نظر اوکیم

2738
۲۰۰ تومن یکم قیمتش معقول نیست شاید داره مشتری جذب میکنه 

یکم قبل عید دستم خالیه 

نمیخواستم برم فول بادی 

ولی اینجا استوری گذاشت گفتم می ارزه برم اگه از اونجا خوشم نیومد نهایت همون جایی که میرم ادامه میدم 

نظرت چیه؟ 

اره کندلا اول بعد تیتانیوم ولی قیمت کندلا خیلی زیاده بعدم من چون از دستگاهش جواب گرفتم خب از اون ن ...

به نظرم یه جلسه برو دستگاهش که یکیه فرقی نداره... 

من تو یه مطب دکتر زنان انجام میدم بعد این دستگاهش شاتی نیست رولی هست 😶

منشی داشت توضیح میداد میگفت طول موج الکس و دایود همزمان داره! نمیدونم کسی همچین دستگاهی دیده تاحالا؟ تقلبیه؟ 

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
۲۰۰ تومن یکم قیمتش معقول نیست شاید داره مشتری جذب میکنه 

من قیمت تیتانیوم ندارم شاید کلا قیمتش نسبت به کندلا و دایود پایینه

یکم قبل عید دستم خالیه  نمیخواستم برم فول بادی  ولی اینجا استوری گذاشت گفتم می ارزه برم ...

برو جای که میشناسی 

بعدشم هرجا میری بهداشتی باشه جدیدا زگیل تناسلی خیلی زیاد شده 

اسی الان جلسه چندی؟ بعد موهای دستت در چه وضعیه؟ 

2706