2752
2734
عنوان

خواهر شوهر

224 بازدید | 18 پست

سلام خانوما من فقط یه خواهر شوهر دارم که هفت ماه ازم بزرگتره ومتاهلم هست و باشوهرم یه سال اختلاف سنی دارن یه سال کوچیکتره

حالا مشکل اینجاست ما با دوستامون رفت و آمد داریم اونم با مادرشوهرم انتظار دارن بهش بگیم بیاد تو جمع ما 

من دو سال اول زندگی اینکار و میکردم ولی پشیمونم چون رفتارش تو جمع جوری بود با اونا خیلی اوکی میشد محل به ودم نمیزاشت جالبه میگفت فقط بخاطر شماها اومدم یعنی من برگ چغندر بودم دیگه توبه کردم بهش نگم از خوبیم سواستفاده میکرد،تو این چند سالم یبار دیگه گفت منم گفتم دوس ندارم روابط فامیلی رو با دوستام قاطی کنم ولی چند شب پیش بازم با مادر شوهرم گفتن ومن فقط سکوت کردم ولی به شوهرم گفتم بهشون بگو دوس ندارم روابط قاطی شه حالا اگه شما ها پیشنهادی داربد بهم بگید ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوبه دیگه شوهرت بهشون میگه میتونی بگی دوستام معذب میشن پیش شما

بحث اینجاس بهشون گفتم قبلا ولی با کمال پررویی بازم میگن دیگه موندم چی بگم اون سری گفتم اصلا شاید دوستام راحت نباشن ،همسرم به خواهر شوهرم گفت چرا همچین خواسته ایی داری اصلا شاید بخواد غیبت خونواده شوهرشو بکنه نخواد تو بشنوی ولیی اینا اصلا حالیشون نیست اصلا درک نمیکنن

بحث اینجاس بهشون گفتم قبلا ولی با کمال پررویی بازم میگن دیگه موندم چی بگم اون سری گفتم اصلا شاید دوس ...

چه باشعوره شوهرت

بگو خودش جوابشون رو بده 

خودتو وارد حرفاشون نکن

شوهرت از پس شون برمیاد