2737
2734
عنوان

کیا پایه ان با هم رژیم بگیریم و خوش هیکل بشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23967 بازدید | 3524 پست
کالری مجاز ۱۴۰۰ کالری مصرفی ۱۱۵۰ کالری سوزانده شده۱۶۰ امروزم پر خوری کردم 🥲

بعد اون پرخوری تو جدول کالریت حساب نکردی مگه که اینقدر پاینه؟؟؟

اینجور با اعصاب خودت بازی میکنی بعد یه مدت ذهنت خسته میشه هااا حداقل ۱۰۰تا کالری مجازت کمتر بخور حالا برفرضم کمتر خوردی به ذهنت عذاب وجدان نده الکی که پر خوری کردی😄

چی بگم والا🙄 بیشتر از چهار کیلو در ماه دکترا میگن ضرر داره خو

اره میگن ک ولی دوس دارم کم کنم حداقل شش کیلو تو ماه🥲

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد اون پرخوری تو جدول کالریت حساب نکردی مگه که اینقدر پاینه؟؟؟ اینجور با اعصاب خودت بازی میکنی بعد ...

ههنو جا داشتم ولی بخاممجاز مصرف کنم ک میرسم به غذا خوردن قبلم اخه من قبلا هم کم غذا بودم این پر خوریمه 🥲😂من بیشتر بخاطر نوشیدنی و شیرینیجات چاق میشم و تنبلی تخمدان 🥺اره سخت تر میشه عذاب وجدان بگیری الان وزنم نزدیک یه ی کیلو بیشتر نشون میده 

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

سلاممممم...خوبیننننن....واااای من خوشحالممممم....دیروز رژیم شوک تخم مرغ رو گرفتم سه روز هس ...دیروز امروز وفردا....از روی کنجکاوی امروز وزن کردم یه کیلو کم کردم 😶😍😍😍😍😍اصلا باورم نمیشههههه....با لباس ۷۶.۳۰۰بودم امروز وزن کردم شدم ۷۵.۳۰۰....

خداایااا شکرت بلاخره وزنم تکون خورد....میگن این رژیم شوک تو سه روز سه کیلو کم میکنه .....پس فردا وزن میکنم میام میگم ....

خدایا پناه برتو .....عاشقتم                             💙  وزن فعلی ۷۵.۵۰۰....هدف اول تا عید۷۲.....وزن هدف دوم  ۶۵💙توکل برخدا 
اره میگن ک ولی دوس دارم کم کنم حداقل شش کیلو تو ماه🥲

ان شاءالله همون قدر که دوس داری وزن کنی عزیزم تا خوشحال بشی  

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم
2740
سلاممممم...خوبیننننن....واااای من خوشحالممممم....دیروز رژیم شوک تخم مرغ رو گرفتم سه روز هس ...دیروز ...

خب خداروشکر، از این به بعد دیگه خوشحال باش  

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم

سلام استارتر عزیز خوبی؟

گلم من تو گروه فعالیت نمیکنم چون برنامه کالری شمار ندارم 

ترازو هم ندارم😕 ولی تاپیک رو دنبال میکنم 

حالا دو روزه یهو اعصابم خورد میشه پر خوری میکنم🤦‍♀️ بعدش ناراحت میشم چون بیست روزه دارم زحمت میکشم رژیم و ورزش میکنم 

میشه بگی چیکار کنم؟