2737
2734

تجربه خیاطی ندارم ولی علاقه دارم برای سرگمی  میخوام یاد بگیرم این چرخ خیاطی های کوچیک که 700 هرارتومنه به درد میخوره یا تبلیغاتش الکیه؟

اگه میخوای بری خیاطی یاد بگیری ن اونا به درد نمیخوره.۳ ۴ تومن هزینه کن ی چرخ خوب بگیر

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه میخوای بری خیاطی یاد بگیری ن اونا به درد نمیخوره.۳ ۴ تومن هزینه کن ی چرخ خوب بگیر

چه مارکی بخرم ؟البته کلاس خیاطی نمیرم مجازی یاد میگیرم رومیزی دستمال اینا چیزای آسون و ساده میخوام بدوزم

چه مارکی بخرم ؟البته کلاس خیاطی نمیرم مجازی یاد میگیرم رومیزی دستمال اینا چیزای آسون و ساده میخوام ب ...

من ژانومه دارم عالیه.تو دیوار بخر دست دوم بخری بهتره تا بری از اونا پلاستیکیا بخری

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2738
ژانونه گرون نیست؟

بستگی به مدل و کارکردش داره دیگه.شما برادر هم شنیدم مارک خوبیه ارزونترم هست  اونو بخر

برادر رو دیدم مدلهای مختلف داره اطلاع دارین کدوم مدل بهتره؟

ن عزیز.همون ژانومه رو هم با ۳ ۴ میتونی بخری البته دست دوم

اگه تهرانی بهت ادرس بدم

ن عزیز.همون ژانومه رو هم با ۳ ۴ میتونی بخری البته دست دوم اگه تهرانی بهت ادرس بدم

نمیخوام زیاد هزینه کنم چون میدونم زیاد استفاده نمیکنم در حد دوخت درز و دستمال اینا

بله ممنون میشم آدرس لطف کنی

2706