2733
2734
سلام دوستای عزیزم به طور معجزه آسایی روز سه شنبه بعد نماز صبح چند دقیقه ای سر سجاده نمازم نشستم و به درگاه خدا بعد ۶ ماه راز و نیاز کردم و ازش خواستم که خودش به این بحران زندگیم هرجوووووور که خودش راضیه و صلاح میده خاتمه بده خدا شاهده به غروب افتاب نرسیده زندگیم زیر و رو شد و انچنان تو شوک فرو رفتم که هنوزم باورم نمیشه.... من خیلی معتقد هستم و نماز اول وقتم ترک نمیشه اما سر این بحران زندگیم انگار لج کرده بودم و از خدا کمک نمیخواستم اما روز سه شنبه دیگه طاقتم طاق شد و دست به درگاهش دراز کردم و حاشا به مهربونی و لطف اش که منو روسیاه رو نا امید برنگردوند....
خیلى خوشحال شدم برایت خانمى خدا روشکر شما که اینقدر دلت پاکه براى منم دعا کن یک گره بزرگ توى زندگیم افتاده که اونم کار شوهرمه دعا کن گره زندگى منم باز بشه ممنونم
إلهي و ربي من لي غیرك
خوش بحالت عزیزم واسه منم دعا کن
میشه یه صلوات واسه حاجت روا شدنم بفرستید ❤ اجرتون با حضرت فاطمه زهرا(س) ❤ ◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇💕 در پیشگـاه خـداے مـن هیچ آرزویـے محـال نیست💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ممنونم دوست خوبم با خوندن تک تک کلماتت اشکم سرازیر شد به دلم افتاده خدا صداى شما رو خیلى زود میشنوه و مشکل منم با دعاى شما دوست خوبم حل میشه باز هم ممنونم از لطف بزرگت دوستم
إلهي و ربي من لي غیرك
منم وسط طوفان زندگیمم همیشه اینجور وقتا کریه و جیغ و داد و زنک این بزن و زنک اون بزن اما این بار اروم و با روحیه ام چون سپردم به خدا مشکلم رو و ازش خاستم هرجور صلاح میدونه حل کنه این مشکل رو-کفتم راضیم به رضاش-کفتم فقط از دلم خبر دازی کاش صلاحت با خاسته ى دل من یکی باشه-
اللهم صل على محمدّ و آل محمد و عجّل فرجهم-برا سلامتی امام زمانمون صلوات بفرست-
آن شرلی جان من دعا میکنم به حق قلب پردرد جده بچه هام حضرت زهرا حاجت روا باشی خودت رو بسپار به خدای مهربون هرچه که صلاح باشه ان شاالله همون بشه خودت با اعماق وجودت بخواه حاجت روا بشی ان شالله خدایا منو شرمنده این دوست ندیده نکن
2706