2733
2739
عنوان

ایفون یا سامسونگ؟؟

114 بازدید | 15 پست

های خانما

لطفا با تعصب جواب ندید

به نظرتون ایفون11 خوبه؟
اگر دارید تاکید میکنم(خخخ   ) اگر دارید بگید نه از روی ظاهر

و اگر نه با همون قیمت رو به پاین از 10 تا 25  تومن چه گوشی سامسونگی یا اپل (چون با برند های دیگه کنار نمیام) معرفی میکنید
بوس به کلتون 

به نظرات هم احترام بزارید مرسی  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سامسونگ کاربردی تره

اگه سامسونگ میگیری سری s بخر 

زنده باد اشتباهات من...که بی‌پروا بهت گفتم دوستت دارم وُ تو رَم کردی... که خلافِ نظرِ خانواده رفتم دنبال علاقه‌م و بعد با مغز خوردم زمین وُ برگشتم وُ از صفر شروع کردم که شب امتحان نشستم فیلم دیدم و رفتم چرخیدم الکی وُ بعدش گند زدم. که بی‌حساب کتاب پولامو خرج کردم وُ خوردم به یه پیسیِ سنگین.که گفتم رفیقمه،از گوشت و پوست و خون گذاشتم براش اما همون آدم با پوستی که از من کَندن واسه خودش پیراهن دوخت...ببین هر طوری دلت می‌خواد قضاوتم کن. اما تو چه میدونی من اون لحظات چقدر زندگی کردم!زنده باد اشتباهات من. که توی تنهایی بغلشون می‌کنم. یه بغلِ محکم... اونا سهم منن از زندگی. من اون لحظات احساس زنده بودن داشتم. میفهمی؟؟؟؟؟؟
2731

من آیفون ۱۱ دارم،کلا سامسونگو آیفون باهم قابل مقایسه نیستن که.من خیلی راضیم

میشه واسه اینکه تو دلیمو سالم بغلم بگیرم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺❤️دوست قشنگی که داری امضامو میخونی از خدا میخوام به همه خواسته هات برسی و همیشه خنده رو لبت باشه🥹😍❤️
2738
میگن باطری ضعیفی داره!!

بله باطریش یکم ضعیفه ولی شما باید نگاه کنی ک باتوجه ب این بودجه چه قابلیت هایی گیرتون میاد و چیا نه ...

مثلا کلا آیفون خ از قابلیتهاش تو ایران قفل و فیلتره 

کاربریش برای کسی ک نداشته سخته و قابلیتاش تو رنج قیمت یکسان اصلا با سامسونگ برابری نمیکنه 

الا پرچم دار سامسونگ ۴۵ تومنه ولی آیفون ۷۰ تومن  

و من بعنوان کسی ک با هردوشون از نزدیک کار کردم به تاکید و تحکم میگم s22 ultra خیلیییی بهتر از آیفون ۱۳ 

حتی دوربینش ک انقدر برای آیفون میگن 

تو رنج قیمتی ک میگین باید برین آیتم هایی ک دارین سبک سنگین کنین ک کودوم قابلیت های بیشتری بهتون میده و کودوم قابلیت براتون الویت داره .‌.

بعد از این گوشی دنجی ز جهان مارا بس ...🍃
بله باطریش یکم ضعیفه ولی شما باید نگاه کنی ک باتوجه ب این بودجه چه قابلیت هایی گیرتون میاد و چیا نه ...

درسته
حالا یه سوال دیگه به نظرتون 

من میخوام گوشی بخرم که فک نکنم تا چند سال دیگه عوض کنم چه بودجه معقولی پیشنهاد میدن برای چه گوشی؟؟

از باطریش هم راضی هستید؟

بله من کاملا راضی ام،باهاش درسم میخونم ،اینستا ایناام میرم.موفعی میشه که من ۳روز‌ شارژ نمیزنمش

میشه واسه اینکه تو دلیمو سالم بغلم بگیرم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺❤️دوست قشنگی که داری امضامو میخونی از خدا میخوام به همه خواسته هات برسی و همیشه خنده رو لبت باشه🥹😍❤️
بله من کاملا راضی ام،باهاش درسم میخونم ،اینستا ایناام میرم.موفعی میشه که من ۳روز‌ شارژ نمیزنمش

به نظرتون چون دیگه تولید نمیشه یخورده ادمو اذیت نمیکنه؟(برای تعمیر و...)

به نظرتون چون دیگه تولید نمیشه یخورده ادمو اذیت نمیکنه؟(برای تعمیر و...)

نمیدونم والا

2706