2733
2734
عنوان

بارداری بعد از ۴۰ سالگی

266 بازدید | 15 پست

عزیزای نی‌نی‌سایتی

به‌نظرتون بارداری بعد از ۴۰ سال، باوجود اینکه آدم بچه هم داشته باشه معقوله؟

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر کاری که دوست دارید و بهتون حس خوب میده انجام بدید، خودم شیوه زندگیم همینه و نظر دیگران برام مهم نیست

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍

خدا به عمه ی من بعد ۲۰ از سال

تو سن ۴۳ سالگی بچه داد

درباره ی نام کاربری و پروفایل: گل رز ژولیت یکی از گرونترین گل های جهان که شاخه ای ۵ میلیون دلار قیمت داره و شکوفا شدن این نوع رز به ۱۵ سال زمان و رسیدگی نیاز داره! گل مورد علاقه من:)
2740

آره اگه دوست داره چه اشکالی داره ...  خیلی ها هستن دیر ازدواج کردن... یا یه بچه داشتن حالا دلشون میخواد یکی دیگم داشته باشن 

مطالب تاپیک منو بخون کمکت میکنه برای تقویت اسپرم و تخمک و زود باردار شدن و...

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=9996537&slug=خانم-های-باردار-یا-هرکی-میخواد-درآینده-باردار-بشه&postId=266532749

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=9996700&slug=کلی-مطلب-دارم-برای-تعیین-جنسیت&postId=266532439

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
بله عزیزم. اتفاقاً در اروپا توصیه می‌کنند حتما بالای چهل سال بچه بیارید بدن زن رو رفرش می‌کنه و از ب ...

چه امیدوارکننده 🌱

آره اگه دوست داره چه اشکالی داره ...  خیلی ها هستن دیر ازدواج کردن... یا یه بچه داشتن حالا دلشو ...

مرسی که گفتی 🙏

2706