2737
2739

سلام دوستای گل،من سه ماهه که لاپاراسکوپی کیسه صفرامو برداشتم .ممنون میشم به چندتا سواام پاسخ بدید🙏🏻من الان سه ماهی میگذره از عملم وتا الان خوب بودم هیچ دردی نداشتم  بعضی اوقات در همون قسمتی که صفرارو برداشتم کمی درد احساس میکردم که خوب شد گفتم لابد برا بخیه های داخلیه،و اینکه جای بخیه ها خیلی خارش داشت که گفتن داره بخیه ها خوب میشه همه بکنار الان یکهفته بیشتره که درد زیر دنده ها سمت راست دقیقا همونجایی که صفرارو برداشتم دارم گهگاهیه و همیشگی نیست و اینکه موقع دراز کشیدن یا بیدار شدن از خواب یهو با درد عجیبی مثل یه نفخ میگیره همون قسمتی که صفرارو برداشتیم  دارم و باید پنج دقیقه راه برمتا کم کم بهتر بشه .خیلی دردش شبیه موقعی هست که سنگ داشتم عین کسیه که چنگ میندازه همون قسمت کسی اینطوری شده؟!

من ده روز عمل کرده و این درد رو گاهی دارم. پرهیز غذایی دارید؟ اگه آره چیا؟

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقت کن اگر غذای چرب یا سرخ کردنی خوردی اینطوری شدی.من اگر رعایت نکنم دقیقا مثل قبل عمل درد دارم

جدی !من خیلی ترسیدم راستش جواب پاتولوژی کیسه صفرارو هم نگرفتم همش توهم برداشتم کبدمم مشگل داره🤦🏼‍♀️😅 اخه همیشه یه نیمچه دردی داره اون قسمتی که صفرارو برداشتم سه ماهه همه چی خوردم اصلا اینطوری نشدم دکتر گفت تا دو ماه پرهیز غذایی از چربی و فست فود بعد دوماه همه چی بخور برگرد به روال عادی زندگیت .دیروز شوید پلو با گوشت چرخکرده خوردم شبم کوکو سیب زمینی اونم تو فر پختم بدون روغن یا با روغن کم تقریبا

2731
جدی !من خیلی ترسیدم راستش جواب پاتولوژی کیسه صفرارو هم نگرفتم همش توهم برداشتم کبدمم مشگل داره🤦🏼‍♀ ...

وای کوکو سیب زمینی اصلا نخور واسه همونه هم گوشت قرمز خوردی هم اون .رعایت‌کن نگران نباش

من ده روز عمل کرده و این درد رو گاهی دارم. پرهیز غذایی دارید؟ اگه آره چیا؟

درد برا شما عادیه چون هنوز از داخل بخیه دارید تورو خدا رعایت کنید بار سنگین تا سه ما برندار من نمیدونستم همه کارهای خونرو میکردم پتو تشک جمع کردم فکنم اشپزخونمو 🤦🏼‍♀️همرو دراوردم شستم عین دیوونه ها چون بخیه های رویی خوب شده بود همه کار کردم اما چیزهای سنگین برنداشتم خیلی مثلا رعایت کردم😅🤦🏼‍♀️

وای کوکو سیب زمینی اصلا نخور واسه همونه هم گوشت قرمز خوردی هم اون .رعایت‌کن نگران نباش

جدی پس چز بخورم .اصلا چی باید بخورم شما ها چی میخورین؟میگن حبوبات و اش نخور شیرینی جات چی؟

2740
من خودم قنادم تا دلتون بخواد الانم قندم میفته و باید شیرینی بخورم 😁البته نون کم شیرینی درست میکنم ی ...

گوش قرمز بده؟

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍
جدی پس چز بخورم .اصلا چی باید بخورم شما ها چی میخورین؟میگن حبوبات و اش نخور شیرینی جات چی؟

نه بابا دیگه حبوبات مشکلی ندارن.شیرینی هم  ی دونه اوکی همه چیز بخور ولی چیزای مشکل دار رو در ی روز با هم نخور.من اواخر اسفند ۹۷ عمل کردم امسال فقط ی بار اذیت شدم همه چی هم میخورم اون ی بارم هفت ساعت توی راه بودیم داشتیم می‌رفتیم مسافرت دیگه تو راه همه چی خوردم حالم بد شد

نه بابا دیگه حبوبات مشکلی ندارن.شیرینی هم  ی دونه اوکی همه چیز بخور ولی چیزای مشکل دار رو در ی ...

عزیزم گوشت قرمز بده؟ من روغن زیتون میزیم غذا

نه بابا دیگه حبوبات مشکلی ندارن.شیرینی هم  ی دونه اوکی همه چیز بخور ولی چیزای مشکل دار رو در ی ...

اکی پس نکنه واقعا از خوردو خوراکمه من اصلا رعایت نمیکنم همه چی میخورم فقط حبوبات که نفاخه نمیخورم 🤦🏼‍♀️

عزیزم گوشت قرمز بده؟ من روغن زیتون میزیم غذا

اره اونطور که دکتر گفت  گفتش کمتر گوشت قرمز بخور و در عوض ماهی و مرغ بیشتر بخور ،ماهی خیلی خوبه اصلا اذیت نمیشم غذاهای نفاخ و ابکی مثل ابگوشت عدسی و ...اینام اذیت میکنن من هنوز جرات نکردم اش بخورم قبل عمل اش خوردم ۱۶ ساعت درد کشیدم دراااااا اصلا از اش بدم اومده خاطره بدی بود 

اره اونطور که دکتر گفت  گفتش کمتر گوشت قرمز بخور و در عوض ماهی و مرغ بیشتر بخور ،ماهی خیلی خوبه ...

عزیزم تخم مرغ خوبه؟

2706