2737
2739
عنوان

به نظرتون من اشتباه می کنم

185 بازدید | 24 پست

سلام من سهمیه دارم و میتونم از نیروی طرحی به استخدامی تبدیل وضعیت بشم اما این کار و نمی کنم چون فکر می کنم عدالت نیست وقتی می بینم همکار شرکتیم با اون همه سابقه در حسرت تبدیل وضعیت هست و غیر از اون دوست دارم با تلاش خودم به جایی برسم منت این که سهمیه داشتی یه عمر روی سرم نباشه نظر شما چیه؟

درود بر شرفت

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن چرا اشتباه اتفاقا کار درست رو تو میکنی

🌱🌱

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

من خودم همیشه به خاطر سهمیه نداشتن نالیدم اما دلیل نمیشه اگر داشتم، استفاده نمیکردم 😆😆

بیخیال بابا حالا که داری ازش استفاده کن

یادگار برای روزی که بیام بگم تموم شددد.... 

عدالت که نیست ولی حقی هست که دولت به شما داده!

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
2740
مرسی که بهم دلگرمی میدی این روزها خیلی ها تو دلم و خالی می کنند

رشتت چیه؟

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه

اره عدالت نیست نفرین امثال ماها همیشه پشت اونایی ک این سهمیه ها رو میزارن و استفاده میکنن  و روحیه بقیه رو ب گند میکشن .مثلا ناعدالتیه محضه ک از ی خانواده همه بچه ها استخدام بشن چون سهمیه دارن و از ی خانواده ک پدرو مادرشون آرزوشونه بچه شون بره سر کار حقشون پایمال میشه🥺😊

وابستم نشو ،من موندنی نیستم 😎😝                                                           حسرت عشقی ب دل دارم ک طوفان میکند🥺😞

نظر خاصی ندارم و نمیدونم

چون اطرافم هرکی و دیدم برا کوچیکترین کار از سهمیه استفاده کردن برام‌عجیب 

و اینکه بنظرمن حقی ک بهتون داده شده الکی و بی جاهم نیست پس چرا ازش بهره نبری 

و اینکه کسی که سهمیه نداره خیلیی ناراحت میشه میگه زوره و‌عدالت نیست و این حرفا مطمئن باش اگ داشتن تا جایی ک امکانش بود استفاده میکردن اونموقع ب عدالت و‌بی عدالتی فکر نمیکردن

اره اما حقمون نیست راستش عذاب وجدان می گیرم

به والله دختره با نمره ۳قبول شد چرااا؟ چون سهمیه داشت

من بانمره ۶۰🙄

2706