2752
2734
عنوان

خانما کمکککک

100 بازدید | 19 پست

سلام خانما میگم ما تازه اومدیم به خونه بعد صاحب خونمون یه بچه ۳ساله داره هی میاد خونه ما شوهرمم خوشش نمیاد خودمم هی میاد وسایلشو می‌ریزه خونه رو کثیف می‌کنه چیکار کنم روم نمیشه به مادرش بگم بیاد ببرتش چیکار کنم دیگه نیاد

اخم کن باهاش حرف نزن دست به هرچی میزنه با اخم نگاش کن و با سر و آروم بگو نکن😡

میترسه ازت اینجوری

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخم کن باهاش حرف نزن دست به هرچی میزنه با اخم نگاش کن و با سر و آروم بگو نکن😡 میترسه ازت اینجوری

دوساعته نگاش نمیکنم ولی نمیره نشسته با خودش حرف میزنم بازی می‌کنه😐

بهش بگو خاله مامانت زنگ زده برو خونتون کارت داره برو بچه خوب ما میخایم بخابیم 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
این سوره برا دور کردن افراد توخواص قرانی های قدیم نوشته یه بنده خدایی خیلی دخترش بهش وابسته بود براش ...

الان خوندم رفت وسایلشم دادم دستش رفت ایشالا که مامانش دیگه نزاره بیاد

2706