2733
2734
شده از یه نفر بدتون بیاد همون شده خواستگارتون؟؟؟ همسرتون شده یا نشد ؟؟؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یکی از اقوامم خواستگارم بود. که از رفتارش خوشم نمی اومد، الان ازدواج کرده و بچه داره، گاهی تو مهمونی ها میبینمش خانمش از من خوشش نمیاد
پیشانی ار ز داغ گناهی سیه شود / بهتر ز داغ مهر نماز از سر ریا / نام خدا نبردن از آن به که زیر لب / بهر فریب خلق بگوئی خدا خدا
من ۲ تا از پسرای فامیل بودن از هیچ کس به اندازه این ۲ نفر متنفر نبودم. هر دوتاشونم خواستگار سرسخت. منم با همسرم نامزد کردم. کسی جز خانواده ها خبر نداشتن. اینا همچنان مپیغام میدادن که جواب میخواییم بعد که برا جشن عقد دعوت کردژیم همه فهمیدن. این ۲ تا خانواده هم بش ت دلخور شدن و بعد از ۱۰ سال همچنان با خانواده ما قهرن
الان یادم اومد یه همکار داشتم بنده ی خدا خیلی پسر خوبی بود ولی من بیشعور همه ش می گفتم وای کی زن این میشه اینقدر ریزنقشه نصف منه زد و خواستگاری کرد ازم با گریه به مامانم می گفتم مامان بخدا ببینیش نصف منه خدا منو ببخشه
باران باشد...تو باشی و... یک خیابان بی انتها ...به دنیا می گویم خداحافظ.
2706