2752
2734
عنوان

دلم از دست خانوادم پره دارم داغون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2435 بازدید | 68 پست
نه اصلا قطع رابطه نکن خب مامان. بابات دیگه. بنظر من اصلا ایرادی نداره خب خوردن که خوردن فقط اگه توخاوت به مامانت میگفتی که مامان ازکارتون ناراحت شدم کافیه اونام دفعه بعد دیگه تکرار نمیکنم خب به همین راحتی بنظرم من واقعا بی انصافیه ادم بخاطر یه موضوع به این کوچیکی واسه خانواده جبهه بگیره از اون بدتر بیاد قطع رابطه کنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب قهر نکن سرسنگین رفتار کن یکم کمتر برو بیا و دعوتشون رو قبول نکن چند بار بعدش که فهمیدن ناراحت شدی بیخیال شو تو دخترشونی و باهات راحتن ولی دلیل نمیشه که شوهرتو نادیده بگیرن
خدایا شکرت ...
عزیزم همیشه تو جمع به ما تیکه کنایه میندازن ولی خدا شاهده نه بی احترامی به کسی کردیم نه توهین و بد و بیراه شاکیم که میشم به مامانم میگم ...مامانم میگه تو نکته سنجی کلی تیکه بارم میکنه
2731
تنها علت تیکه شنیدنمونم اینه که ارتباط منو شوهرم خیلی خوبه همه جا با هم میریم همه کارامونو به کمک هم انجام میدیم و این باعث شده مورد تمسخر فامیل باشیم
یه کار دیگشون اینکه ۲ سال پیش شوهرم پیش داداشم کار میکرد داداشم با کلی منت بهش ماهی ۳۰۰ میداد حالا الان شوهر خواهرم پیش داداشم کار میکنه ماهی ۳ تومن میگیره
مطمین باش یه پدر و مادر بزرگترین ارزوشون اینه که بچه هاشون خوشبخت باشن و ارتباط خوب شما با همسرتون چرا باید باعث حسادت پدر و مادرتدن بشه اخه؟
خدایا ممنونم به خاطر زندگیم...به خاطر خوشبختیم...