2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بادمجونارو سرخ میکنم

پیاز داغ خیلی زیاد و مجلسی

نعنا یکم داغ میکنم میریزم

بعد روش کشک میریزم میذارم تو قابلمه زیرشم شعله پخش کن

تا چند ساعت بپزه

من له نمیکنم خودشون له میشن 

گردو هم بریزی خوب میشخ

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من
2731

وای عزیزم من کشک بادمجون که درست میکنم همه عاشقش میشن حتی کسایی که دوست ندارن بازم با ولع میخورن

میتونم بهترین قهوه رو براتون بگیرم حتی تک نیت امتحان کن مشتری خودم میشی😊البته تو موفق میشی من مطمعنم تو بهترینی برام صلوات بفرست تا سلامتیمو به دست بیارم💞☕

من بادمجان رو یه تفت میدم بعد میریزم تو قابلمه با کمی اب تا بپزه. بعد که پخت کامل می کوبمش کشک میزنم و اگر نمک لازم داشت اضافه میکنم. 

بعد جدا پیاز داغ طلایی، نعنا داغ و مغز گردو که تفت دادم هم اماده میکنم موقع سرو میریزم روش. پیاز داغ داخلش هم بریزی خوب میشه

قبل از ریپلای اینو بخون......» نظرمن، اعتقادمه. بابت اعتقادم نه به تو نه هیچ کس دیگه ای جواب پس نمیدم. هرجایی خواستی بیا باهات بحث میکنم اما اینجا رو نگه داشتم برای تخلیه احساساتم پس مخالفی ریپلای نکن که بشورمت و قطع بشم.
2740

بادمجان ها رو خوب سرخ کن بعد سیرو پیاز هم تفت بده بزار با هم بپزن البته گوچه هم بعضی ها موقع دم دادن بادمجان اضافه میکنن در اخر سبزی خشک هم بهش بزن 

کشک رو هم امده کن غلظت کشک به سلیقه خودتو بعد با هم مخلوطشون کن بزار رو شعله کم که کشک هم گرم بشه 

کشک هم جوشیده نباید بشه 

اینجوریه که اول بادمجانم رو پوست میگیرم و تست میکنم که تلخ نباشه بعد با نصف فنجون اب میزارم بپزه البته از روغن دنبه استفاده میکنم یه کمی زرد چوبه و فلفل سیاه بهش اضافه میکنم کشکم محلی خودم دست میکنم بعد با سیر که رنده کردم هم سیرداغ درست میکنم

میتونم بهترین قهوه رو براتون بگیرم حتی تک نیت امتحان کن مشتری خودم میشی😊البته تو موفق میشی من مطمعنم تو بهترینی برام صلوات بفرست تا سلامتیمو به دست بیارم💞☕

ببین من اینجوری درست  کردم واسه خانواده نامزدم  همه عاشقش شدن👇

اول بادمجون تازه پوست بگیر بزار تو آب نمک درحد نیم ساعت...حالا نزاشتی ام مهم نیست‌ولی اگه  گذاشتی بهتره

بعدش سرخ کن

بعد بزار بپزه با یه لیوان یا یه استکان آب در حد نیم یا یک ساعت 

بعدش که‌آبش جمع شد حساااابی بکوبش

وقتی کوبیدی دوباره بزارش رو شعله هم‌بزن و کشک و گردوی آسیاب شده و نعنا‌داغی که از قبل درست کردی  بریز توش هم بزن چنددقیقه نمک و زردچوبه و فلفل سیاهم بریز

بعدش بریز تو ظرف...با نعنا داغ و گردو و پیاز داغ و سیرداغ تزئینش کن

پیاز و سیرشو زیاد درست کن

محششششر میشه

ولی اصلا ماهی خوشمزه درست نمیکنم اگه ماهیای شما خوبه دستورشو بهم بدین

2706