2752
2734
عنوان

سرماخوردم وباردارم کممممک🤧🤒🤕

122 بازدید | 12 پست

دوستان دیشب یه بنده خدایی اومد خونم سرماخورده بود البته گف دوهفته پیش ولی اثارش هنوز تو وجودش بود الان ازخواب بیدارشدم گلودردم شدید وابریزش و سرماخوردم حسابی چی بخورم تاسری خوب بشم باردارم ماه پنج 😟

آبلیمو و عسل بخور 

آبمیوه طبیعی بخور 

سرکه سیب و نمک و آب قرقره کن

با مردی ازدواج کن که رژت رو پاک کنه نه ریملت رو😉😉😉 بلاخره گل پسرم به دنیا اومد😍😍😍 اگه دنبال پسر دار شدن هستید بیاین تاپیک رژیم پسر دار شدن.

اب سیب،اب پرتقال ،شلغم ،لیموشیرین،

سوپ ،دیفن هیدرامین اگ گلو درد داری فقطططط غرغره کن 

میشه واسه سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستید😍۱۸/۶/۱۴۰۱ بی بی چکم بعدازیکسال انتظارمثبت شد 😍خدایاشکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اب سیب،اب پرتقال ،شلغم ،لیموشیرین، سوپ ،دیفن هیدرامین اگ گلو درد داری فقطططط غرغره کن 

فقط اب نمک غرغره کردم باپرتون میشه بیشتربخاطریکه باردارم ناراحتم سرماخوردم توبارداری سخته مراقبت و درمانش

فقط اب نمک غرغره کردم باپرتون میشه بیشتربخاطریکه باردارم ناراحتم سرماخوردم توبارداری سخته مراقبت و د ...

من از برج هشت سرماخوردم هنوز سرفه میکنم

میشه واسه سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستید😍۱۸/۶/۱۴۰۱ بی بی چکم بعدازیکسال انتظارمثبت شد 😍خدایاشکرت😍
چی بخورم ؟

بهترین آب سیب هویج نمک قرقره کن ازبینی ودهن استامنیفون ساده منم حامله ام دکتربرام سرم وتقویت دادواینکه عنبرنسا بینی وگلوتودودبده مایعات گرم زیاد

دوستای گلم لطفابرای شادی برادرم امیرحسین ی فاتحه میخونین 🙏آغازقصه او۱۳۷۸/۱۱/۲۴آغازغصه ما۱۴۰۲/۰۵/۱۷🖤🖤🖤😭😭😭
ممنون عزیز

فدامراقب باش هرجانرومنم ازمجلس عمم گرفتم ینی مردم بچم ازمن گرف هرکی اومدخونت بگومریضین نیاین ماسک بزن گلاب اسپری کن توخونه سپنج دودوکن عنبرنسا هرکی اومدیکی ازاین کاراروببکن

دوستای گلم لطفابرای شادی برادرم امیرحسین ی فاتحه میخونین 🙏آغازقصه او۱۳۷۸/۱۱/۲۴آغازغصه ما۱۴۰۲/۰۵/۱۷🖤🖤🖤😭😭😭