2733
2734
عنوان

دارم میمیرم از درد با درد بیدار شدم

219 بازدید | 27 پست

یه گلو دردی دارم نه میتونم حرف بزنم نه هیچ

از دیشب همش اب نمک قرقره دادم ولی هیچ

درمان خونگی واسه من جواب نیست

صبح هم مطبا سمتمون اکثرا تعطیله تا عصر میان

یه چندتا قرص خوب بگید صبح از دارونه بگیریم 😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فرنی با نشاسته گل درست کن

کلداکس یا آموکسی سیلین بخور

تا میتونی مایعات گرم بخور

ساقیا ته استکان هایت نمی‌گیرد مرا.... لطف کن از دور بعدی پیک لیوانی بریز.... نه شراب راز میخواهم نه جنس اونوری...‌ از همین سگ مزه های تلخ ایرونی بریز...🥂

پسر منم از دیروز افتاده دیشب کلا سه ساعت خوابیدم الان دوباره ی کم تب داره خسته خوابم میاد

خدا جونم می دونم هوای زندگیمو داری .خدایا خودت پشت و پناه خانوادم باش و عاقبت بخیرشون کن .یا امام زمان پسرهام نذر یاری قیام شما هستن اقا جان🥰😍

منم همینطور شدم انگار شیشه خورده قورت میدادم،برو یه بسته آزیترومایسین ۲۵۰ بگیر روز اول ۲ تا بقیشو روزی یکی بخور من شلغم و دمنوشو شربت عسل همه رو امتحان کردم هیچی به هیچی یه بسته قرص خوبم کرد

👻شما روح ندارید،بلکه شما روحی هستید که جسم دارید👻دارای رکورد ۴ بار ترکیدنِ کاربری🏆
پسر منم از دیروز افتاده دیشب کلا سه ساعت خوابیدم الان دوباره ی کم تب داره خسته خوابم میاد

عزیزم انشالله زود خوب شه مریضی بچه ها خیلی اذیت کنندس. حالا من کاری ب مادرم ندارم تو اتاقم افتادم تنها

عزیزم انشالله زود خوب شه مریضی بچه ها خیلی اذیت کنندس. حالا من کاری ب مادرم ندارم تو اتاقم افتادم تن ...

اره بخدا باردارم پدرم در اومده از بی خوابی حالت تهوع گرفتم

خدا جونم می دونم هوای زندگیمو داری .خدایا خودت پشت و پناه خانوادم باش و عاقبت بخیرشون کن .یا امام زمان پسرهام نذر یاری قیام شما هستن اقا جان🥰😍
2706