2737
2734
عنوان

هدیه روز مادر

206 بازدید | 33 پست

سلام خیلی دلم گرفته 

برای مامانم روز مادر یه ساعت دیواری خریدم اخه مامانم ساعت دیواری نداشت ساعتش خیلی وقته خراب شده بود نمیتونست بگیره

مامانم زنگ زد گفت از اونجایی که ساعت خریدی از این ساعت گرد بزرگا نداشت بیارم عوض کنیم چون بابات خوشش نیومده از این منم گفتم نه نداره گفت حالا هزینش هم اضافه اش رو خودمون میدیم گفتم بحث هزینه نیست نداره همین مدل رو داشت 

امروز خونه مامانم بودم اصلا یه چیزایی گفت خیلی حالم گرفته شد گفت بابات میگه این ساعت رو به این انداختن نمی‌دونم قدیمی بوده روی جعبش تمام سوسک کثیف کاری کرده حتی جعبه اش رو مامانم آورد بهم نشون داد بیا ببین چطوریه 🙄بعد گفت بابات میگه باید این ساعت خوب برای ما میگرفت 

به مامانم گفتم مامان حداقل خوشتون هم نمیاد بگید قشنگه دستتون درد نکنه بعد استفاده نکنید برید خودتون چیزی که به سلیقه تون هست بخرید  

به خدا به هزار زحمت با بچم رفتم از محلمون این ساعت رو خریدم اخه چون بچه کوچیک دارم نمیتونستم برم بازار که تنوع کاری رو ببینم ۴۵۰ پول دادم  خرید اینترنتیهم چون دیر به این فکرافتاده بودم ساعت بخر دیگه به موقع تحویل نمیداد وگرنه خمین ساعت رو از سایت  ۳۰۰ قیمت زده بود دیگه اینجوری با زحمت خریدم اخرشم هزارتا حرف زدن خیلی ناراحت شدم به شوهرم هم هیچی نگفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این یادت بمونه ک دفعه ی بعدی پول بدی  بگو ساعتو نمیخایین بدینش ب خودم

گفتم انفاقا با ناراحتی هم به مامانم گفتم گفت نه دیگه زدیم به دیوار پول دستمون بیاد میریم از این گردا میخریم 

من شاغل نیستم. خواهرم شاغله

گفت برا مامان چی خریدی؟ گفتم کتری؟ گفت معمولی؟ گفتم آره

بعد مسخرم کرد که آره فک کردم کتری برقی خریدی. خجالت نکشیدی معمولی گرفتی

حالا خودش روسری گرفته بود با اینکه یه نفره شاغلم هست.

چرخ گردن گر دو روزی بر مراد ما نرفت...   دائماً یکسان نباشد حال دوران، غم مخور
2738
من شاغل نیستم. خواهرم شاغله گفت برا مامان چی خریدی؟ گفتم کتری؟ گفت معمولی؟ گفتم آره بعد مسخرم کرد ...

:)))))

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2706