2733
2739

دو نوع روش آشنایی وجود داره برای ازدواج:

۱.از طریق معرفی سایرین 

۲.از طریق معاشرت مستقیم دو نفر

🌱در هر دو روش شما باهم آشنا میشید

با خلقیات و با روحیات و شخصیت همدیگه

🌱در هر دو روش ممکنه شما عاشق بشید و بر اساس احساس تون تصمیم به ازدواج بگیرید

🌱در هر دو روش ممکنه شما بر اساس منطق تون و بدون غلبه احساس فکر کنید ازدواج کار درستیه.

قدیم تر ها روش دوم مرسوم نبود امروزه روش دوم مرسوم تره.

خیلی خیلی قدیم ترش زمان مادربزدگها اصلا مرحله آشناییوجود نداشت شما با کسی که شناخت نداشتی هم ممکن بود ازدواج کنی.

پس:

این سوال که می پرسن شما ازدواج تون سنتی بود یا عاشقانه چرت ترین بی محتوا ترین بی پایه ترین و خنده دارترین سوالیه که میشه پرسید.

با پرسیدن این سوال دارید فرهنگ جامعه خودتون رو به صورت صد سال گذشته که منسوخ شده معرفی میکنید.

با تشکر از توجه شما

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالی

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728

یه بنده خدایی رو می شناسم توی دانشگاه با یه پسری دوست شد همیشه میگفت فلانی پولداره شمال شهر زندگی میکنه شاگرد اوله فلان ‌... رفت تو کارش تا پسره رو بکشونه به مرحله خواستگاری😂

بعد همه جا میشینه میگه من ازدواج سنتی دوس ندارم دوس دارم عاشقانه ازدواج کنم ..‌

بابا جان ننه ت خوب بابات خوب تو برای پسر مردم دام پهن کردی چون پولداره بعد فکر میکنی بقیه با ازدواج سنتی شون توی گونی بردن شون سر سفره عقد عاشق نشدن؟😂

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
2740