2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم...وای چ جالب که دنبالم میگشتی...ممنون که بفکرم بودی...من دیشب اومدم دیدم یهو تاپیک بستس...اما یه حسی هی بهم گفت یکاری کن بگرد ببین پیدا میکنم شما رو...خلاصه الان کاربریتونو پیدا کردم...سوپرایزشدم...ممنون...برام همینجا بفرستید

سلام عزیزم...وای چ جالب که دنبالم میگشتی...ممنون که بفکرم بودی...من دیشب اومدم دیدم یهو تاپیک بستس.. ...

سلام گلم 🤩قربون خدا بشم گفتم خدایا منو پیدا کنه.... چه خوب ک پیدا کردی.... چند نفرم پیدام کردن اومدن خصوصی ... میمونه دو سع نفر اونا هنوز پیدام نکردن ....

چشم برات باز میکنم بعد نماز ظهر برات میفرستم ...

فقط خدا و دیگر هیچ ....
2738
سلام عزیزم...وای چ جالب که دنبالم میگشتی...ممنون که بفکرم بودی...من دیشب اومدم دیدم یهو تاپیک بستس.. ...

عزیز من تو زندگیت نیستم بدونم طرف صحبت خدا با کیه ک گفته تقاضای جاهلانه دارید ......کافران از خدا معجزه میخواستن و هر معجزه ای خدا می‌آورد گفتن ن باز نمیدونم ال کن بل کن ....در حالیکه خدا صلاح میدونه چیکاررکنه ... گفتن چرا پیامبر و رسالت بهش دادی چرا فرشته ها رو ندادی خدا گفته باید از جنس بشر باشه تا معجزه اش پذیرفته بشه و در آخر گفته با وجود قرآن بازم بهونه آوردن....ولی دیگه بعد از اتمام حجت خدا هر کسی را بخواد راهنمایی می‌کند هر کسی و بخواد گمراه ... گلم پیشنهاد میکنم از قرآن کمک بگیری برای حل مشکلت .... 

قرآن بخون ..... هر روز شده چند صفحه بخون چون گفته ما قرآن و آوردیم برای شما ❤

فقط خدا و دیگر هیچ ....

گلم بنظرت کدوم سوره ها رو بخونم؟؟؟واینکه نماز حضرت زهراهم بخونم برای این شک و تردیدهام...شاید خواسته بگه منم الکی شک میکنم...اخه من هیچ چیزی ندیدم...ولی همش شک دارم...همش ازکاه کوه میسازم...

گلم بنظرت کدوم سوره ها رو بخونم؟؟؟واینکه نماز حضرت زهراهم بخونم برای این شک و تردیدهام...شاید خواسته ...

سوره یس و مزمل و ناد علی برای مهرو محبت بخون 

چهار قل و ۱۱آیه الکرسی و قدر و حمد و الرحمن و بخون  تونستی فوت کن تو آب بخور برای شکت آب هم نبود فقط بخون 

و نماز حضرت فاطمه هم به نیت رفع شک بخون 

صدقه بده ... هر روز قرآن بخون تا جایی ک میتونی 

فقط خدا و دیگر هیچ ....
2706