2733
2734

من مدرک اکستنشن و لیفت و لمینت و اپیلاسیون دارم

میخوام تو یه سالن قسمت بالا شهر شروع به کار کنم

پیج اینستام تازه زدم برا کارام و فالورام کمن 30تا

برا تبلیغ کارمم تراکت قراره بزنم

در حال حاضر هیچی مشتری ندارم و کلی وسیله چکی گرفتم برا ماه اینده

به نظرتون ایندش چطوره؟ چکار کنم که مشتری برام بیا؟؟ بهم مشاوره میدین چطوری مشاری جذب کنم؟ فالورام برن بالا 🙁 هرکی کمکم کنه براش توحید میخونم

وقتی که بمیرم هرچندم محکم بغلم کنین حس نمیکنم

کار آرایشگری باید جا بیفته یکم که بشناسند مشتری پیدا میکنی

زخم زبان دردش حتی از بریدن دست با کاغذ بیشتر است. مراقب حرف هایمان باشیم :)                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با قیمت پایینتر واسه فامیل و دوست و آشنا کار انجام بده و عکاسی کن، تعداد کارات بره بالا بهتر دیده می ...

مواد خیلی گرونه نمیشه برا دوست اشنا رایگان زد بعد چند تا مدل گذاشتم تو پیجم

2740
من کرمانم لیفت ابرو 250 مژه250 باهم450 البته مواد لیفتم کره ایه

من ابروهام بلند و نازکه ، تاجم دارم ، هر ژل و صابونی برا لیفت استفاده کردم اصن خوب نبودن

میخوام برم لیفت ابرو ک دیگه انقدر حرص نخورم و ابروهام اوکی باشن

بنظرت خوب میشه برا ابروهای من؟

و اینکه کدوم مواد از همه بهتره؟

ماندگاریش چقدره

سلام‌عزیزم‌بسلامتی وبه امید خدا موفق میشی🙏🌺

اگه تویه سالن بصورت درصدی کارکنی که خودِ سالن مشتری میده  اگه هم بخوای صندلی اجاره کنی از طریق تراکت مشتری جذب کن تراکتa6 گلاسه عالیه برای کارارایشگرا بذار تونایلون بده خرازی ها ‌سوپرمارکتا کار لیفت ولمینت واپی هم پردرآمده فقط باید صبور باشی و اگه اول کار ضعف داشتی ناامید نشی وهرروز یه چیز جدید یاد بگیری موفق باشی عزیزم

پیجتو بزار تا فالو کنیم لایک کنیم برات زیاد شده فالوورات  ولی بخاطر اینترنت خیلی بد شده شرا ...

مرسی😍

lashby._.fere

2706