2752
2734
عنوان

لیفت صورت با هایفوتراپی

494 بازدید | 5 پست
سلام دوستان عزیزم میخواستم ببینم کسی تجربه هایفو داشته و ایا لیفت سنتی که با کشیدن پوست همراه است بهتر و دوام بیشتری داره یا هایفو که باید سالی یک بار انجام شه ممنون میشم نظرات و تجربیات خودتون رو بفرمایین

لیزر موهای زاید آقایان و بانوان 
 تزریق ژل و هایفوتراپی  در کلینیک پوست و لیزر ادونیس

پلاسماجت در کلينيک پوست و لیزر ادونيس
قيمتهاي پلاسماجت براي نواحي مختلف :
بلفاروپلاستي 450 هزار تومان
رفع چروک زير و کنار چشم 350 هزار تومان
رفع خطوط بالا و دور لب 250 هزار تومانساعات کاري ؛ شنبه الي پنجشنبه ساعت 10-19

تلفن جهت هماهنگي 86110844-86110849 – 09120150817

تهران- گيشا - نبش کوچه 39- پ 356( بالاي داروخانه فدرا)- ط1- واحد6

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم تا اینکه نتیجه بده طول میکشه چون لیزر نتیجه دهیش مثل جراحی نیست. ولی بسته به دستگاهی که استفاده میکنی نتیجش متغیره

بین لیزرا باید تحقیق کنی برای هرجای بدنت یچیزی جواب میده این مطلب رو بخون برات خوبه و میتونی بهتر تصمیم بگیری بین لیزر و جراحیhttp://exilis.ir/کاربردهای-دستگاه-جوانسازی-اگزیلیس/

2731

عزیزم لیفت صورت برای سن پایین مناسب نیست معمولا کسانی که جراحی لیفت صورت انجام میدن که سنشون بالای 45 سال یا به صورت ارثی بافت صورتشون تحلیل رفته یا در اثر رژیم غذای پوست صورتشون افتاده بهتر که لیفت جراحی صورت انجام بدن من مادر خودم پیش دکتر اکبر بیات جراحی لیفت صورت انجام داد بخاطر رژیم غذایی پوست صورتش افتاده بود الان که جراحی لیفت انجام داده 15 سال جوان تر شده  مادر من از جراحی که انجام داده خیلی راضیه 

آره جراحی  لیفت برای سنای خیلی بالا خوبه برای کسایی که جوون ترن و می خوان لیفت صورت داشته باشن همین روش هایفوتراگی خیلی خوبه ما که طرف شریعتی هستیم تحقیق کردم یه دکتر خوب پیدا کردم به اسم دکتر بهروان می خوام برم اونجا برای هایفوتراپی