2733
2739

سلام 

پسرم دو سال و نه ماهشه ، میخوام از پوشک بگیرمش ولی معلم مهدش میگه آماده نیست چون وقتی پوشکش کثیف میشه ناراحت نیست ، دو دل شدم الان 😓

میشه پسردارا بیاین تجربتون رو بگین و علائمی که بچه باید داشته باشه تا نشونه آمادگیش باشه رو بگین ؟

چند وقت طول کشید تا بچتون جیش و پیپی رو بگه 

من دوسالگی گرفتم و دوماه طول کشبد .و هرازگاهی از دستش درمیره.

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همینکه بتونه مفهومشو درک کنه جیش یا پی پی رو بشناسه و وقتی داره میکنه بهش بگو این جیش  یا پی پی هست.و براش قصری بگیر بشونش روش و خیلی باید صبرو حوصله کنی و اعصابشو داشته باشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
۳ماه طول کشید بیچاره شدم بدترین روزای عمرم بود از بس حرص خوردم  اگه با خرید پوشک مشکلی نداری ف ...

اخه من هربچه ای که بزذگ شده ذو دیدم بعدا سخت تر میشه ازشون گرفت.الان سن خوبیه بنظذم بزرگتربشه دیگه راحت طلبتر میشه حاضر نیست بره دسشویی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738