2737
2739

سلام. من به خاطر مشکلات روحی که دارم واقعا نمیدونم بعضی رفتارها طبیعیه یا نه. الان نمیتونم برم پیش روانشناس. فقط میخوام بدونم تجربه شما چطور بوده. 

سه روزه غذا نخوردم. و این برای من طبیعیه. گاهی اونقدر غذا نمیخورم که سردرد میگیرم و صدای شکمم رو میشنوم. لاغر نیستم. چاق هم نیستم. البته بقیه میگن. از نظر خودم زشت ترین و چاق ترینم. دوست ندارم کسی من رو درحال غذا خوردن ببینه. دوست ندارم از غذا حرف بزنم یا خوراکی بیسکوییتی چیزی دستم باشه. میترسم فکرکنن چاقم. حتی توی خونه خودمون سر سفره نمیشینم. خیلی نسبت به وزنم حساسم نمیتونم چیز شیرین یا چرب یا گوشت بخورم چون حس میکنم چاقم. و وقتی خوابگاهم خیلی سخته تو صف بایستم و غذا بگیرم. عذاب وجدان شدیدی دارم و از خودم بدم میاد.

فقط میخوام بدونم تا چه حد طبیعیه. طبیعیه که گرسنمه و نمیتونم چیزی بخورم؟

عاشق فیلم، کتاب، و تجربه های تازه م

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

طبیعی نیست دختر نازم.اصلا طبیعی نیست.اسمش بادی شیمینگه.شرم از بدنت

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!

بنظر من اصلا طبیعی نیس

غذا خوردن یه چیز غیر طبیعیه برات؟نیاز عادی بدنه😐

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2738
طبیعی نیست

نمیدونم باید چطور باشم. نمیدونم دیگران چطورن. دیگران چقدر غذا میخورن یا چندبار یا چه حسی بهش دارن؟

نه عزیزم طبیعی نیست شاید بگی گشنت نمیشه اما بدنت نیاز به غذاداره وویتامین. باغذانخوردن و گشنگی اسیب میبینی که بعده ها نتیجشو نشون میده خواهشی که ازت دارم اینه که حتما سریع برو پیش روانپزشک اگرنمیتونی انلاین یکیو پیداکن  وباهاش حرف بزن خیلی خیلی اسیب میبنی اینجوری 

برو روانپزشک یا روانشناس بالینی عزیزم

ممنونم. پیش روانپزشک میرم ولی نمیدونستم این هم مسئله مهمیه و بهش نگفتم. جلسه بعد بهش میگم.

نه عزیزم طبیعی نیست شاید بگی گشنت نمیشه اما بدنت نیاز به غذاداره وویتامین. باغذانخوردن و گشنگی اسیب ...

حتما میرم. ممنون. گرسنه هم میشم. خیلی. امروز تو حیاط خوابگاه نشستم و گریه کردم. گرسنه بودم و ظرفهام کنارم بود ولی نمیتونستم خودمو راضی کنم غذا بگیرم. فقط گرسنه نشستم و گریه کردم.