2737
2734
عنوان

ناشکری نمیکنم ولی ...

206 بازدید | 21 پست

خانما من ۸ هفته ۴ روز باردارم خیلی هم مشتاق بچه بودیم و خوشحال هستیم ولی  از همون ۴ هفته حالت تهوع و خستگی دارم به مرور داره زیاد میشه تو دو هفته ۴ کیلو کم کردم الان ۲۴ ساعته غذا نخوردم آب هم میخورم بالا میارم همش احساس ضعف میکنم حتی خواب شب هم ندارم از ضعف گریه ام میگیره نصفه شب بلند میشم و گریه میکنم از زندگی عادی افتادم ته دلم ناراحتم کسی هم نیست یه لیوان آب دستم بده  حتی حالم رو کسی نمیپرسه هر لحظه به حال خودم اشک میریزم اینم بگم دمیترون میخورم و اون شدیدا باعث یبوست شده 

تا کی این حال ادامه داره ؟ برم دکتر سرم میزنن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دمترون میخورم ولی یبوست شدید دارم 

تو فراموش نکن که بنده کوچکی داری با نوازشی و یا شاید تلنگری . آرام وجودت را ، همراهیت را ،مهربانی و بزرگی ات را برایم یادآوری کن …❣️خدایا شکرت 💜 خدایا مواظب زندگیم باش 🙏❤️
2731

اره برو درمونگاه سرم تقویتی بزن. زندایی من همینجوری بود تقریبا هر روز میرفت سرم میزد

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
2740
وایی بدتر از حالت تهوع یبوست 

بنظر من بهتره حالت تهوع ادمو از پا درمیاره 

تو فراموش نکن که بنده کوچکی داری با نوازشی و یا شاید تلنگری . آرام وجودت را ، همراهیت را ،مهربانی و بزرگی ات را برایم یادآوری کن …❣️خدایا شکرت 💜 خدایا مواظب زندگیم باش 🙏❤️
ربطی نداره به کندر😂

خیلی ربط داره کندر پیش فعالی میاره