2733
2734
عنوان

همدست ی آدم روانی🤷‍♀️⛔️

164 بازدید | 17 پست

معمولا هر فردی که دچار اختلال روانی میشه توی خونه اش یه همدست داره

بطور مثال:

- کسی که کارهای شخصی یک فرد افسرده رو انجام میده!

- کسی که حساسیت های یک وسواسی رو محترم میشماره!

- زنی که در مقابل همسر زورگو، منفعله!

- والدینی که تکالیف شب بچه شونو رو می‌نویسند!

⛔️همدست نباشیم!!!

این نیز بگذرد.‌‌..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم اون روانی وسواسی ام که شوهرم و بچه هام طفلیا خیلی رعایت میکنن مثل پادگان 

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2738

من همدست نفر اولم

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

فوق العاده بود ولی معمولا تو ایران از سر ناچاری و بی حمایتی از هر طرف مجبور ب همیاری هستیم

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

هرکدوم ازین همدستیا ی توجیهی داره

مثلن مورد اخرت ک تکلیف میفرستند اگر نفرستند معلم از بچشون نمره کم میکمه و تاثیر میده تو کارنامه کار یروز دوروزم نیست ک

زنی ک درمقابل همسرزورگو منفعله خب شاید دلیلی داره شاید جرات نداره یا ترس داره یا داره بخاطر بچهاش سکوت میکنه

کسی ک کارای شخصی ی فرد افرسده و انجام میده ( توقع داری ادم افسرده حالش انقدری خوب باشه ک بیاد اتو دست بگیره لباس اتو کنه؟ یا مثلن دستمال برداره خونرو تمیز کنه؟ 

گزینه ی بعدی ام چیکارکنه محترم نشماره بره دعوا کنه باهاش؟ مجبوره یکاری کنه ک خودش ضرر نبینه دیگه 

کاربری تعلیق شده😒...امیدوارم یروزی از رویام خارج شمو ب تو یِ واقعی برسم ♡ ♥🌹 کاربری دست دونفره🌈
باعث نشیم که رفتاراشون تقویت شه البته نه اینکه مثلا در برابر وسواسی یکدفعه کاملا تغییر کنیم بلکه بمر ...

بنظرم باید اول از همه راضیشون کنیم برن پیش روانپزشک

بعد توی خونه یه بخشی از کارهای اون هارو کمکشون انجام بدیم

هرکدوم ازین همدستیا ی توجیهی داره مثلن مورد اخرت ک تکلیف میفرستند اگر نفرستند معلم از بچشون نمره کم ...

درسته ولی مثلا ی بار دوبار تکلیف بچه رو انجام نده و حتی نمره کم بیاره بالاخره ب خودش میاد یا در بقیه موارد حداقلش اینه ک رفتاراشونو تقویت نکنیم با توجه بیش از حدمون و ب مرور کاهش بدیم

این نیز بگذرد.‌‌..
2706