2733
2734

ماه بعد عروسی دختر داییمه کرم پودرم تموم شده

اینی ک استفاده میکردم چون سبک و روزانه بود به درد مراسم نمیخوره

پوستم مختلطه

سارا پولی هسدم😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگه تونستی سوپر استی میبیلن رو پیدا کن بخر 

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2731
بورژوا هلثی میکس رو استفاده کردم دلم میخواد اونو بگیرم 😬 بازم گفتن شاید شما کرم بهتری رو بشناسید ...

من دارمش بد نیست پوشانندگیش ولی باید زیاد بزنی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
اگه تونستی سوپر استی میبیلن رو پیدا کن بخر 

خیلی سخت پیدا میشه

اونسری رفتم بگیرم گفت اگه بخواید براتون سفارش میدم بیارن ولی 100تومن گرونتر میوفته😐

سارا پولی هسدم😉
مک اورجینال؟ 

من همیشه لوازم ارایشی اورجینال میخرم ارزش دارن

ی خط چشم ماژیکی مک گرفتم عید تازه تموم شده هر روزم میزدم 

❤DaYaNa❤   من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده  ∆              ❤خدا❤
خیلی سخت پیدا میشه اونسری رفتم بگیرم گفت اگه بخواید براتون سفارش میدم بیارن ولی 100تومن گرونتر میوف ...

خب اینترنتی از انلاین شاپ معتبر سفارش بده! 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706