2733
2739

ازاول مهریکسره مریض میشه دایماانتی بیوتیک میدم بهش. تایه هوابهش میخوره سرماخوردگی وسرفه. سرفه هاش اصلاخوب نمیشن وخلط دارن الان دوباره مریض شده اینسری سرفه های شدید خشک. دیگه موندم چیکار کنم

خدایامراان ده که مراان به

آنتی بیوتیک زیادیش هم نتیجه عکس میده،بدن رو ضعیف میکنه.

دمنوش بهش بده،ویتامین سی،سوپ وغذاهای مقوی،آبمیوه طبیعی.

واسه سرفش آب ولرم وعسل وآبلیمو بده،دمنوش آویشن و پونه و بابونه هم خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از اول پاییز تا اخر زمستون به بچم قرص جوشان ویتامین سی یا مولتی میدم عالیه

زن ها را بایداز حالت نگاهشان شناختزن های شکننده ترنگاه گستاخ تری دارنداین زن ها خوب میدانندهرقدرچشم هایشان سرکش ترباشدقلبشان بیشتردرامان میماند🥲
2728

پسر منم همین طور. کلا از مهر تا الان مریضه البته خفیف تر شده.

انتی بیوتیک فایده نداره، چون اینها ویروس هست.

من مرتب آب لیمو عسل

ترکیب نشاسته و عسل توی آب جوش.

جوشانده ی بارهنگ و دانه ی به و عناب و انجیر 

میدم.

سرخ کردنی اصلا نمی دم. 

آنتی بیوتیک زیادیش هم نتیجه عکس میده،بدن رو ضعیف میکنه. دمنوش بهش بده،ویتامین سی،سوپ وغذاهای مقوی،آ ...

بخداهمه ایناروبابدبختی میدم بهش ولی اثرنداره. خودش دیشب میگه چراهمیشه مریضم😭

2740
پسر منم همین طور. کلا از مهر تا الان مریضه البته خفیف تر شده. انتی بیوتیک فایده نداره، چون اینها وی ...

این دیگه پای چشماش گودشده. نزدیک چهارماهه هفت هشت باری مریض شده بشددت. یکسره هم سرفه

این دیگه پای چشماش گودشده. نزدیک چهارماهه هفت هشت باری مریض شده بشددت. یکسره هم سرفه

آخی عزیزم. درکتون میکنم.

اره واقعا همین طوره. من پسرم تپلی بود مهر و آبان مرتب لپش سوژه بود می کشیدن جه معلم و معاون و بقیه..😄  یک ماهه شلوار مدرسه از پاش میوفته، شلوار ورزشی می کنم پاش.😔😫

آخی عزیزم. درکتون میکنم. اره واقعا همین طوره. من پسرم تپلی بود مهر و آبان مرتب لپش سوژه بود م ...

بخداپسرمنم وقتی دوسالش بود نزدیک بیست کیلو بود بقدری چاق بود عموش میگفت گونی سیمانه. تابستونااسهال واستفراغ وزمستونا سرماخوردگی کاری باهاش کرده دنده هاش قابل شمارشه