2733
2734
عنوان

لعنت به علائم همش دروغ 😔

317 بازدید | 33 پست

سلام خانما من این ماه دیگه علائم بارداری نموند که تجربه نکنم تو تاپیک های قبلی همرو نوشتم اصلاهم توهم نزده بودم واقعی واقعی بود حتی همین الان که دارم تاپیک میزنم بازم حالت تهوع دارم وکمی سردرد. اما چه فایده ازدیروز رگه های خون قرمز روشن و صورتی توترشحاتم میبینم. خیلی حالم گرفته احتمال زیاد بازم پری داره میاد خیلی حالم گرفته😥😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم اون رگه های نشانه پریودی نیست ،گاهی نشانه لانه گزینی هست صبور باش 

چکار کنم که لانه گزینی موفقی داشته باشم؟  آخه پنج روز پیشم یکبار یه رگه اندازه سرسوزن ازم خون کم رنگ اومد وتموم شد فکر کردم اون لانه گزینیِ. پس چرا اینجوری شدم

چکار کنم که لانه گزینی موفقی داشته باشم؟  آخه پنج روز پیشم یکبار یه رگه اندازه سرسوزن ازم خون ک ...

نشاسته، کشک میگن برا جنین سفت شه خوبه میخوای امتحان کن بخور شاید برا لانه گزینی خوب باشه

یه صلوات برای حاجت رواییم💕🦆💕🦆💕🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆💕🦆💕🦆💕
2738
چکار کنم که لانه گزینی موفقی داشته باشم؟  آخه پنج روز پیشم یکبار یه رگه اندازه سرسوزن ازم خون ک ...

عزیزم این روند طبیعی بدنه و کاری از دستت بر نمیاد اگه باردار باشی خودش تموم میشه ،،اگه نباشی ک پریود میشی 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
نشاسته، کشک میگن برا جنین سفت شه خوبه میخوای امتحان کن بخور شاید برا لانه گزینی خوب باشه

برا لانه گزینی ربطی نداره ،،اکه باردار باشه ک این لکه بینی و رگه ها تموم میشه و اگه نباشه خودش ب خون‌ریزی میوفته ،،،و با این چیزا ک گفتی بچه درست نمیشه برای جلوگیری از سقط میگن خوبه نه لانه گزینی 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
چند روز زمان پریودت گذشته؟ بعضیا ماه اول پریود میشن سه چهار روز بعد قطع میشه امیدوارم ازین دسته باش ...

دوساله منتظرم

زمان پریم ۲۹ هست ولی چون زود تخمک گذارز داشتم انروز وفردا میشم 

2706