2737
2734

حمد و توحید میخونم برات

دعامم مستجاب میشه جدیدا 

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حمد و توحید میخونم برات دعامم مستجاب میشه جدیدا 

مهربون واسه منم دعا میکنی ؟ واسه سالم بدنیا اومدن تودلیم و پیشرفت مالی شوهرم دعا کن دو تا معجزه ای که منتظرشم اتفاق بیفته به زوودی 

منم واست ایه الکرسی میخونم 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
2728
حمد و توحید میخونم برات دعامم مستجاب میشه جدیدا 

میشه برا من دعا کنید 🥺❤️🙏

تاریخ دوباره تکرار خواهدشد 🖤🪐«یه عدد دانشجوی مهندسی 🥰 کاربری قبلیم تعلیق شد کاربری جدیدم اینه 💕تورک هستم♥️عاشق کتاب 🌖».تاریخ عضویت من در سایت=25/6/1402 آقایون لطفاً درخواست دوستی ندین

صلوات می‌فرستم 🥺❤️🙏

تاریخ دوباره تکرار خواهدشد 🖤🪐«یه عدد دانشجوی مهندسی 🥰 کاربری قبلیم تعلیق شد کاربری جدیدم اینه 💕تورک هستم♥️عاشق کتاب 🌖».تاریخ عضویت من در سایت=25/6/1402 آقایون لطفاً درخواست دوستی ندین
مهربون واسه منم دعا میکنی ؟ واسه سالم بدنیا اومدن تودلیم و پیشرفت مالی شوهرم دعا کن دو تا معجزه ای ک ...

برات آیت الکرسی خوندم عزیزم. انشاالله یه نینی سالم و ناز به دنیا بیاری

خدایا مرسی  
مهربون واسه منم دعا میکنی ؟ واسه سالم بدنیا اومدن تودلیم و پیشرفت مالی شوهرم دعا کن دو تا معجزه ای ک ...

واسه یکی از دوستام دعا کردم اینجا بعد سقط تونسته دوباره شرایط بچه رو داشته باشه رحمش،چشم گل جانم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
2738
برات آیت الکرسی خوندم عزیزم. انشاالله یه نینی سالم و ناز به دنیا بیاری

ممنون مهربونم منم واست ۱۴ تا صلوات میفرستم دلت شاد باشه همیشه 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
میشه برا من دعا کنید 🥺❤️🙏

چشم خواهری😌♥️

چشم خواهری😌♥️

مرسی قشنگم ❤️