2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ااووییی عزیزم استرس نگیر حالاااا چیز مهمی نیس ک ،بعدشم فارسی نوشته بخون براخودت بعد برو دکتر نشون بده 

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
چه مشکلی داشتی برات سونو نوشتن؟

پسرم خرداد1400ب دنیااومد.  دوسه ماه فقط شیرخودمو دادم اونم بیشتر از سینه ی چپم میخورد.  بعدش دگ شیرخودمو ندادم.  تااینکه چندوقت پیش وقتی سینمو فشار دادم ازش مایع زرد رنگ اومد بیرون.  اولش مثل شیربود.  یکمم تیرمیکشید.  رفتم دکتر گفتم ی سونو بنویس ببینم چ وضعیه سینم.  شیر توش مونده یا ن.  

تو  سونوت مشکلی نداره فقط باید هر ۶ ماه چکاپ انجام بدی

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
تو  سونوت مشکلی نداره فقط باید هر ۶ ماه چکاپ انجام بدی

ب دوستم نشون دادم.  میگه نوشته توده داری تو سینه ی چپت.  اونم برید 3.میگه نزدیک سرطانه 😢 از دیشب ساعت4بیدارم از استرس از خواب میپرم

ب دوستم نشون دادم.  میگه نوشته توده داری تو سینه ی چپت.  اونم برید 3.میگه نزدیک سرطانه 😢 ...

عجب دوستي !!

سينه ات فيبروكيستيك هست كه چيزي نيست

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
ب دوستم نشون دادم.  میگه نوشته توده داری تو سینه ی چپت.  اونم برید 3.میگه نزدیک سرطانه 😢 ...

عزیزم سینه شما فیبروکیستیک هستش که باید هر ۶ ماه چکاپ انجام بدی ، هر چیزی که تو سینه به وجود بیاد که سرطان نیست . اگر چیزی باشه بعد باید نمونه برداری کنی بعد نمونه رو میفرستن پاتولوژی اونجا مشخص میشه که توده سرطانی هست یا نه . با یه سونوگرافی که سرطان رو تشخیص نمیدن

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
چکاپ برای چیه.  خطرناکه یعنی؟

چکاپ منظورم همون سونوگرافیه عزیزم

کلا خوبه سالانه انجام بشه