2752
2734
عنوان

روز مرد چی هدیه بخریم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چند روز دیگه س?

۱۵ بهمن . البته این مناسبه ایرانیه  خیلی خوشم نمیاد ولی روز جهانیش هم هست ک ۱۸ آبان بود . ولی خب چون دیگه همه جا میپیچه خبرش دوس ندارم حتی یذره حس کنه حواسم نبود بهش 

۱۵ بهمن . البته این مناسبه ایرانیه  خیلی خوشم نمیاد ولی روز جهانیش هم هست ک ۱۸ آبان بود . ولی خ ...

اوووو خیلی مونده

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار

منظورم ازینکه مناسبت ایرانیه  برهنگ ایران نیست یعنی به یه دلایلی مثل تولد یک شخصی اومدن این روزو گذاشتن روز مرد ک خوب من اینجور دوست ندارم . بنظرم روزِ مرد یا زن روزیه ک تو کل دنیا یاداور حقوق انسانی  ما بشه و نماد برابری و ارزشمندی مردای زندگیمون و زنای زندگیمون باشه ن صرفا یکی مرده یا یکی متولد شده اون روز بشه فلان روز . 

اِاِ زرنگییییی مگه اون برات شو رت جین خریده شیطون😈

زرنگی ک نه عزیزم! خب  بنظر من ارزش یه هدیه یا کلا چیز به کارگرد و فایده شه ن ب قشنگی و گرونیش . الان فلز یا همون طلا چیه ک من هدیه بگیرم بزارم رو دستم! یه کتاب بگیرم  هدیه یا یه مقاله علمی در مورد بهبود و مدیریت رابطمون هدیه بگرم خیلی بهتره . 

و حتی همون لباس زیر خیلی خوبه و. لباس خواب ساتن ک واقعا خوبه انقد خنک و نرمه کلی کیفیت خوابو زیاد میکنه 

من پارسال ریش تراش خریدم امسال کاپشن نخریدمیخوام کاپشن بخرم پیارسالم یه ژاکت گرفتم نداشت ببین چی لاز ...

ممنونم دریت میگین البته ربط ب جنسیت نداره کلا یخ چیز مفید  هر کسیو خوشحال میکنه . مرسی عزیزم حتما

2706