2733
2739
عنوان

مجازی شدن امتحانات دانشگاه

73 بازدید | 10 پست

دوستان این کارزار رو امضا کنید، یه دقیقه ام وقت نمیبره.

واسه دوستای دانشجوتون هم بفرستید.

http://www.karzar.net/64746

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
من امضا نمیکنم حضوری همه ی امتحان هارو خوب میدم نمره هام زیاده تازه زمان امتحان هم وقت زیاد میارم چی ...

خب نکن

لازم نیست بیای بنویسی 🙄

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امضا نمیکنم حضوری همه ی امتحان هارو خوب میدم نمره هام زیاده تازه زمان امتحان هم وقت زیاد میارم چی ...

مگه الان بحث اینه کی خنگه حضوری امتحانشو بد میده کی زرنگ حضوری امتحانش رو بیست میشه 😬

2728
مگه الان بحث اینه کی خنگه حضوری امتحانشو بد میده کی زرنگ حضوری امتحانش رو بیست میشه 😬

میگم جای اینکه هی تعطیل کنن، بندازن بهمن

همین تاریخ خودش انلاین بگیرن، تموم شه، دوباره نخوایم بخونیم

میگم جای اینکه هر تعطیل کنن، بندازن بهمن همین تاریخ خودش انلاین بگیرن، تموم شه، دوباره نخوایم بخونی ...

منم موافقم به شدت 

اینجوری که پیش می‌ره که تعطیلی بین ترم هم  نداریم 

من رشتم معماریه خیلی سخت و اذیت کنندست تمام امتحان هام و پروژه هام توهم رفته یک اوضاعیه که نگو 

بشدت نیاز به استراحت بین ترم دارم 

جدی نگیر من نظرمو دادم ، رفتم امضا کردم انشالله مجازی میشه برای من فرقی نمیکنه مجازی یا حضوری   

2740
خب نکن لازم نیست بیای بنویسی 🙄

چراجواب نمیدی

خیلی ب کمکت احتیاج دارم

موهات خیلی خوب شده

واقعااینکارانتیحع داد

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜وزن هدف۶۵تااخر فروردین به هدفم می رسم💜💜💜💜💜زیرگروه بنفششششش۸۵🔓۸۴🔓۸۳🔓۸۲🔓۸۱🔓۸۰🔓۷۹🔓۷۸🔓۷۷🔒۷۶🔒۷۵🔒۷۴🔒۷۳🔒۷۲🔒۷۱🔒۷۰🔒۶۹🔒۶۸🔒۶۷🔒۶۶🔒۶۵🔒