2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ثبت نکردم ولی اطلاع دارم. باید اول از طریق کارگزاریتون کدبورس کالا بگیرین و حساب وکالتی باز کنین.سجا ...

من قبلا تو بورس سهام می خریدم.ثبت نام سجام هم انحام داده بودم .الان باید حضوری برم کارگزاری حساب وکالتی باز کنم ؟میشه راهنمایی کنید ممنون

من قبلا تو بورس سهام می خریدم.ثبت نام سجام هم انحام داده بودم .الان باید حضوری برم کارگزاری حساب وکا ...

از طریق سایت یه فرم میگیرید 

میبرید بانک فرمو پر میکنید براتو حساب وکالتی باز میشه 

از طریق سایت یه فرم میگیرید  میبرید بانک فرمو پر میکنید براتو حساب وکالتی باز میشه

ممنون پس نیاز ب مراجعه حضوری ب کارگزاری نیست؟کد بورس کالا با اون کدی ک قبلا سهام خرید و فروش می کردیم فرق داره؟

ثبت نکردم ولی اطلاع دارم. باید اول از طریق کارگزاریتون کدبورس کالا بگیرین و حساب وکالتی باز کنین.سجا ...

من چهارشنبه حساب باز کردم هنوز زده در حال بررسی 

ولی شوهرم تونسته ثبت سفارش بزنه 

بنظرت حسابم تایید شده 

خیلی تو خماریم

2740
ممنون پس نیاز ب مراجعه حضوری ب کارگزاری نیست؟کد بورس کالا با اون کدی ک قبلا سهام خرید و فروش می کردی ...

اره فرق داره 

همه کاراشو خود شوهرم انجام داد 

اگه قصد داری زودتر کاراتو انجام بده 

چون پروسه اش یکم طول میکشه

من قبلا تو بورس سهام می خریدم.ثبت نام سجام هم انحام داده بودم .الان باید حضوری برم کارگزاری حساب وکا ...

اول از طریق سایت کارگزاری باید برا بورس کالا ثبتنام کنی بعد ی فرم میده ببری بانک حساب وکلاتی باز کنی و بیای اینترنتی واردش کنی