2752
2734
عنوان

بچه های کیش بیاین لطفا

263 بازدید | 6 پست

هتل خوب کیش معرفی کنین ،من کوروش انتخاب کردم ،ولی بازم مطمئن نیستم

مرکز خرید شیک و جنس خوب

رستوران های خوب 

تفریحات ابی تو بهمن ماه انجام میشه 

چه جایی رو حتما باید برم 

مرسی خوشگلها

لایک لطفا♥

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پانوراما از کوروش بهتره 

اگر منظره و دریا برات مهمه هتل مارینا 

کیش مدتهاست خرید نداره . پاساژها وقتت رو تلف میکنن 

میتونی یک سری به کوروش مال بزنی و پردیس دو  بد نیست 

بیشتر از دریا و مناظر و هوا استفاده کن  

منم پارسال همچین تاپیکی زدم میتونی بخونی خودم بهت موتور سواری رو پیشنهاد میدم کشتی تفریحی شاتل پارک آبی هم خوبه پاراسل هم خوبه ولی خیلی هیجان نداره 

باید به فکر یه من دیگه باشم،این من داره ته میکشه......

رستوران دارچین غذاهاش عالیه.

کوه نور هم خیلی خوب بود .

هوک لانژ هم قشنگ و خوب بود و نزدیک دریاس 

میرمهنا هم معروفه و خوشمزه 

کافه هشتگ هم برو 

کافه طهرون زیبا هم حتما برو

رستوران مارینا کیش هم خیلی شیک بود و گرون

پاساژ هم کوروش