2737
2734
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616657 بازدید | 44718 پست
سلام به همه دوستان ، عزيزم دكتر دختر من گفت تا پايان ماه ٨ البته براي دختر من كه از ٦ ماه شروع كردم ...

مرسی عزیزم. خوب من یه کم زودتر شروع کردم هفته دیگه شیش ماهشون تموم میشه میرن تو هفت یک هفته است سوپ رو شروع کردم یه دو سه هفته دیگه ماست میدم پس فعلا زوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزيز دلم من كه الان سه ماهه اول بارداريم داره تمام ميشه هم علامت خاصي ندارم ، چرا الكي دنبال عل ...

الان لکه دیدم اندازه عدس به رنگ قهوه ای خیلی میترسم توروخدا دعام کنید امروز روز دهم انتقالمه از چی میتونه باشه

سلام خانما خوب هستید 

مامان سبحان جون خوبی توراهیت خوبه حسم بهم میگه سبحان کوچولو  توراه داری آماده باش که تیکرت آبی کنی 

البته هرچه ازخدا رسد خیر ونیکی است انشاءلله سالم وسلامت وصالح باشه  حالا هرچی میخوادباشه بالاخره معجزه خدا نصیب هرکسی نمیشه گلم

الی جان شماخوبی ای جان دلم حال میکنی با نی نی که تودلت داری همیشه تونظرم هستی وبرای سلامتی هردوتاتون دعا میکنم امیدوارم که نگران هیچی نباشی وفقط لذتش ببری

همینطور خانمای دیگه که میدونم مشغول بچه داری هستید

خدا همتون سالم وسلامت نگه داره

خانمای انتقالی شماهم نگران هیچی نباشید وبسپارید دست خداهمه چی رو انشاءِلله که نتیجه مثبت میگیرید

سلام عزيز دلم من كه الان سه ماهه اول بارداريم داره تمام ميشه هم علامت خاصي ندارم ، چرا الكي دنبال عل ...

الان لکه دیدم اندازه عدس به رنگ قهوه ای خیلی میترسم توروخدا دعام کنید امروز روز دهم انتقالمه از چی میتونه باشه

الان لکه دیدم اندازه عدس به رنگ قهوه ای خیلی میترسم توروخدا دعام کنید امروز روز دهم انتقالمه از چی م ...

عزیرم شاید لک لانه گزینی هست یادمه یکی از بچه ها همین ماه پیش مثبت شد روز یازده لک دید چیزی به آزمایشت نمونده دیگه 

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
2738
سلام خانما خوب هستید  مامان سبحان جون خوبی توراهیت خوبه حسم بهم میگه سبحان کوچولو  توراه ...

قربونت بشم دوستم که یاد همه هستی ...منم کلی دعاگوتم

راستش امروز یکم برای نی نی نگرانم ...از ساعت ده صبح بیدارم تا الان هیچ حالت تهوع نداشتم ..فقط دلم خوشه صبح زیاد خوابیدم و تو اون تایمی که همیشه ساعت هشت و نه حالم بد بود خواب بودم..کلن این چند روز یه نظمی داشته حالتام..اول صبح و شبها یکی دو ساعت حالمت تهوع سراغم میومده..الان دراز کشیدم منتظرم شب بشه

اینم بگم که دیشب یه رابطه داشتیم..ولی خیلی با احتیاط..حتی رابطه کامل هم نداشتیم..همش میترسم از دیشب کاری شده باشه 

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
قربونت بشم دوستم که یاد همه هستی ...منم کلی دعاگوتم راستش امروز یکم برای نی نی نگرانم ...از ساعت ده ...

گلم معلوم بیکاری همش میری تونخ خودت نه!! 

عزیزم قرارنیست همه روزهات شبیه هم باشن اصلا خودت نگران این چیزانکن سرخودت گرم کن برای خودت برنامه های سبکی تو خونه تدارک ببین تاازبیکاری هی نری تونخ خودت  

گلم معلوم بیکاری همش میری تونخ خودت نه!!  عزیزم قرارنیست همه روزهات شبیه هم باشن اصلا خودت نگر ...

دقیقا همینه که میگی هی دارم به خودم گیر میدم..تا هفته پیش روزم کلا با فیلم دیدن میگذشت روزی چهار پنج قسمت یه فیلمو میدیدم ولی ویار که شروع شد دیگه حوصله اونم پرید..باید یه فکری به حالم بکنم 

در ضمن الی جون سعی کن توسه ماهه اول رابطه نداشته باشی اینجوری خیالتم راحتتره  خود دکتراهم میگن ...

وای دیگه اصلللللا...طفلی شوهرم هم چندبار ازم پرسید لک ندیدی ..گفتم خیالت راحت..هنوز بهش نگفتم امروز علایم ندارم

2706