2737
2739
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616660 بازدید | 44718 پست
عزيزم نمي دونم از كدوم شهرين شما و چقدر تا تهران فاصله دارين، فقط به عنوان كسي كه تجربه رفت و آمد به ...

ممنونم عزیزم از راهنماییت ، واقعا همینه خیلی حرفها همیشه تو دلمه و حتی به مادرم ک نزدیکترین شخص به منه نمیتونم بگم ، خیلی خوبه که اینجا هست 

شما تجربه آی وی اف موفق رو داشتین ؟ من هنوز هیچ کاری نکردم ، فقط اسپرم شوهرم فریز شده و باید ادامه کار روی من صورت بگیره! ولی نمیدونم کجا برم و به کجا اعتماد کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای نازم.خوبین؟ببخشید کوتاهی از من بود که مدتی اینجا نیومدم..اما دلیل نمیشه فراموشتون کرده باشم به یاد همه منتظرا و مامانای جدید هستم..من این سری پریود بشم اگه موقعیت باشه  و با مسافرتم همزمان نباشه میرم دکتر تا برای آذر ماه تخمک کشی رو انجام بدم یه بار دو هفته پیش رفتم روز پنج سیکلم بود خواستم آزمایش های تکمیلی رو برام بنویسن منشی نوبت نداد گفت روز دوم سوم پریودی بیا و آزمایش ها هم از الان زوده ..تو این مدت شوهرم کلی داروی تقویتی میخوره منم باشگاه میرم ولی اصلا نمیتونم بیشتر از این وزن کم کنم ..چقدر دلم معجزه چند ماه پیشم رو میخاد ..یه روزها خیییلی بی قرار میشم و یه روزها بر عکس خیلی بی خیال در حدی که میگم بچه چیه الانم بی بچه خوشم ...خلاصه این حال و اوضاع من تو این سه ماه بعد انتقال منفی 

شهسان جان قربون دل مهربونت برم دوستم ..چشم عزیزم اگه خدا لایق بدونه حتما اولین سال شیرخوارگی بچه م میرم نذرت رو انجام میدم خودم هم هر سال نیت میکنم برای سال بعد تا خدا چی بخاد انشاله که تو دوره جدید آی وی اف موفق باشی .

دوستای عزیز  آتی ,،رزیتا،چالش  ،دریا ،صدف،ندا و بقیه دوستای دلم براتون تنگ شده    

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
2728
سلام دوستای نازم.خوبین؟ببخشید کوتاهی از من بود که مدتی اینجا نیومدم..اما دلیل نمیشه فراموشتون کرده ب ...

چقد خوشحال پیامتو دیدم الی جان.... هر وقت که واسه خواهرم دعا میکنم تو هم تو ذهنم هستی... الهی که تا آخر امسال همه منتظرا دامنشون سبز بشه 🙏

خداااایا منم زود خاله شم   اللهم صلی علی محمد وآل محمد

سلام به همه دوستان قديمي و جديد ، ان شا الله كه همگي خوب باشيد .

من خيلي وقته ميخواستم بيام پست بگذارم و از احوالاتتون بپرسم ولي واقعا وقت نميكردم .

مامانهاي جديد : عاطي جون ، شهسان جون ، ندا جون ، چالش جون و بقيه دوستان به همگي تبريك ميگم .

الي جون ، رزيتا جون و بقيه دوستان قديمي و جديد ان شا الله كه شما هم به زودي به خواسته دلتون برسيد .

چالش و شاهسن عزیز میشه بگید شما تو دو ماهگی به بچه هاتون چند ساعتی و چند واحد شیر خشک میدین .  ...

عاطي جون توي پستها ديدم كه خيلي نگراني خانمي ، دو سه ماه اول يه كمي نگراني داره ، دختر من هم چند روز يكبار شكمش كار ميكرد شير بالا مياورد ولي خود به خود همه اينها خوب ميشه .

من بيشتر شير خودم رو ميدم به دخترم ولي شير خشك هم كمكي ميدم كنار شير خودم ، من شير خشك آپتاميل ميدم به نظرم شير خشك خوبي هست .

بعد روي قوطي هاي شيرخشك براي بچه هايي كه شيرخشك ميخورن كلا درج شده كه هر ماه چند نوبت و چه مقدار بايد شير بدي .

2738
سلام به همه دوستان قديمي و جديد ، ان شا الله كه همگي خوب باشيد . من خيلي وقته ميخواستم بيام پست بگذ ...

سلام مامان سبحان خوبی گلم دخترگلت خوب ازطرف من محکم بوسش کن

خیلی خوشحالم اومدی اینجاسرزدی ی مدتی خیلی توفکرت بودم گفتم دیگه پیداش نشدولی بعدمیگفتم خوب طفلک بابچه کوچیک قطعا وقت نمیکنه بیاداینجاولی الان خوشحالم ازخودت خبردادی الهی همیشه دلت خوش وزندگی به کامت باشه

چقد خوشحال پیامتو دیدم الی جان.... هر وقت که واسه خواهرم دعا میکنم تو هم تو ذهنم هستی... الهی که تا ...

لطف داری دوستم.. مرسی که به یادم هستی.دل به دل راه داره چون منم ختم یس برداشتم تو چند تا آیه ای که میگن حاجت رو مد نظر داشته باشین اسم شما و بقیه منتظرا رو می برم و برای مامان های جدید هم دعا میکنم نی نی هاشون سالم باشن

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
سلام الی جان خوبی خوشحالم که اومدی سرزدی امیدوارم همیشه خوش وخرم باشی وبا خیروخوشی واردسیکل بشی خان ...

مرسی گلم خداروشکر خوبم و هر بار یس میخونم یادت میکنم.انشاله که مشکل تو هم به خیر و خوشی حل بشه 

مامان سبحان جان خوشحال شدم پیامت رو خوندم.میدونم که با بچه داری سخته بیای اینجا سر بزنی کار خوبی کردی پیام گذاشتی .حتما دخترت الان کلی شیرین شده و خوردنی از طرف من ببوسش

مرسی گلم خداروشکر خوبم و هر بار یس میخونم یادت میکنم.انشاله که مشکل تو هم به خیر و خوشی حل بشه 

الی جان کدوم آیه های سوره یاسین منظورتون هست؟ 

چون منم ختم یاسین برداشتم ودارم میخونم

سلام مامان سبحان خوبی گلم دخترگلت خوب ازطرف من محکم بوسش کن خیلی خوشحالم اومدی اینجاسرزدی ی مدتی خی ...

سلام رزيتا جان ، واقعا من هميشه به فكر و ياد همه دوستان هستم ، توي سخت ترين روزهاي زندگيم همينجا بود كه خيلي بهم آرامش ميداد ، الان هم واقعا بيشتر دوست دارم سر بزنم اما نميرسم واقعا حالا تازه دو ماه ديگه مرخصيم تمام بشه وقتم كمتر ميشه ، حالا هر موقع برسم حتما ميام سر ميزنم ، ان شا الله شما هم هميشه شاد باشي عزيزم .

مامان سبحان جان خوشحال شدم پیامت رو خوندم.میدونم که با بچه داری سخته بیای اینجا سر بزنی کار خوبی کرد ...

عزيزم من هم واقعا خوشحال شدم اومدم و از حالتون با خبر شدم ، ان شا الله از اين گلهاي بهشتي شيرين نصيب شما و همه دوستان گلم بشه ، من اگر قابل باشم هميشه دعاگوي همه دوستان هستم .

2706