2737
2734
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616657 بازدید | 44718 پست
Ati7966 عضویت: 1394/07/24 تعداد پست: 4863 سلام خانما خوبید . من روز ۵ شنبه به سلامتی زایما ...

واي مباركه آتي جون، حس مادر شدنت گواراي وجودت، البته فكر مي كنم بعد از يك ماه اين حس چندين هزار برابر ميشه، بهترين لحظه ها رو برات آرزو مي كنم عزيزم، هميشه سالم و خوش باشين كنار هم

سلام اتی جون قدم نو رسیده مبارک. خیلی خوشحال شدم که نی نی به دنیا اومده انشاالله خدا حفظش کنه برات. ...

خدايا هزار بار شكرت بابت اين همه خبراي خوب، عزيزم واقعا خوشحالم براتون، اميدوارم هميشه اتفاقاي بد ازتون دور باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام اتی جون قدم نو رسیده مبارک. خیلی خوشحال شدم که نی نی به دنیا اومده انشاالله خدا حفظش کنه برات. ...

چالش عزیز خدارو شکر که تو هم بچه هات رو بردی خونه خیلی به فکرت بودم 

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉

خانمها تو این تاپیک کسی بوده آزمایش اولش منفی باشه دومی مثبت لطفا بگید 

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
2738

سلام دوستای مهربون کلی  یادتون بودم..اول از همه تبریک میگم به آتی عزیزمون که الان کنار دختر نازش داره روزهایی رو میگذرونه که مدتها منتظرش بود..آ تی جون خیلی خیلی مبارکتون باشه و انشاله با سلامتی و دل خوش روزهای قشنگ مادر و دختری رو تجربه کنید.. وقتی نگاه اون کوچولوی معصوم میکنی وقتی شیرش میدی حتما حتما برای بقیه دعا کن گلم

شهسان جون،صدف جون،دریا جون و بقیه دوستای گلم دلم براتون تنگ شده بود و منم مدتی میومدم اینجا میدیدم خلوته دلم تنگ میشد..اگه موافقین قبل از اینکه این تاپیک به فراموشی برسه خودمون چند نفر یه جمع دوستانه ای تو تلگ بزنیم..خوب طبیعیه اینجا خلوت بشه چون خداروشکر خیلی ها نتیجه گرفتن..و امثال من هم که هنوز منتظریم اگر سوالی هم داشته باشیم به خاطر خلوتی این تاپیک سوال یا حرفمون رو نمیگیم

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
Ati7966 عضویت: 1394/07/24 تعداد پست: 4863 سلام خانما خوبید . من روز ۵ شنبه به سلامتی زایما ...

خداروشکر آتی جون مباررررررکه خدا حفظش کنه 😚😚😚 همه منتظرارو دعا کن 😍😍😍

خداااایا منم زود خاله شم   اللهم صلی علی محمد وآل محمد
سلام دوستای مهربون کلی  یادتون بودم..اول از همه تبریک میگم به آتی عزیزمون که الان کنار دختر ناز ...

الی جون خیلی وقته خبری ازت نیس الهی که به زودی خبر مامان شدنت بشنوم 😚 وقت دعا همه منتظرارو دعا کن 😍

خداااایا منم زود خاله شم   اللهم صلی علی محمد وآل محمد

مرسی عزیزم.خوب دیگه خبر خاصی ندارم گلم.یه چند ماهی استراحت میکنم..انشاله خدا کمک کنه و شرایط جور بشه اواخر پاییز میرم برای شروع سیکل جدید

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
سلام دوستای مهربون کلی  یادتون بودم..اول از همه تبریک میگم به آتی عزیزمون که الان کنار دختر ناز ...

سلام عزیزم خوبی،خیلی دلم تنگشده بودبرات خوبشداومدی،منم موافقم براگروه زدن چونکه واقعااین تایپک خلوت شده من هرروزسرمیزنم هیچخبری نیست دلم میگیره

سلام من شوهرم، خيلي ضعيفه موروفش ١ درصد و حركت روبه جلوش ٢ درصده و تعداد دو ميليونه،الان دكتر عباسي واسش از دي اف اي گرفته،و بايد ببينيم نتيجه اون چي ميشه

كسي مشكل منو داشته؟؟؟ شوهرش با قرص بهتر نشده؟

2706